Oficiální­ stránky HC Hlinsko, z. s.

Dokonalá odveta

20.12.2009

V neděli jsme přivítali tým Chocně který nás v prvním kole porazil a tak jsme mu chtěli porážku oplatit.Od začátku utkání se hrál svižný hokej s mnoha šancemi na obou stranách.Gól přinesla až akce z poloviny první třetiny kdy si Králíček s Břízou pohráli se soupeřovou obranou a druhý jmenovaný vsítil prví branku zápasu.Do konce třetiny se i přes mnoho šancí skóre již nezměnilo. Druhou třetinu začal soupeř aktivně a donutil naše hráče faulovat.Rozhodčí nás poslal dvakrát po sobě do oslabení ve kterém měl soupeř možnost smazat náš náskok z první třetiny.Ani při početní výhodě se soupeřovi střelci neprosadili a tak přišel trest v podobě gólu do jejich sítě s hokejky Franty Mence který skóroval poprvé za náš tým.To soupeře zlomilo.Další dvě branky jim ještě přidal Králíček po přihrávkách Piskače a Břízi.Zvíšil stav na 4:0 který vydržel až do přestávky. V závěrečné třetině nás soupeř překvapil svojí aktivitou a snažil se ještě z výsledkem něco udělat.Zasypal našeho brankaře velkým počtem střel jenže skvěle chytající Joska nedovolil soupeři se ani jednou zaradovat z gólu.Naopak tím kdo se radoval jsme byli opět mi.Po pasu od Zahálky ujel opět Králíček a nedal brankaři žádnou šanci a tímto gólem dovršil hattrick.Pověstný hřebíček do soupeřovi rakve přidal ještě Bříza a završil stav utkání na 6:0. Musim touto cestou pochválit ne jen výše jmenovaný,ale celý tým za obětavost a přístup k tomuto zápasu.
utkání: :
skóre: 6 : 0