Oficiální­ stránky HC Hlinsko, z. s.

Mladší žáci -Rozhodla až poslední třetina

9.1.2010

V sobotu jsme přivítali na svém ledě poslední tým tabulky Lanškroun. Začátek utkání nic nenapovídal tomu,že hraje druhý z desátým.Náš klasicky ospalí začátek podržel několika skvělými zákroky Joska. V páté minutě jsme se probrali a začali hrát hokej.Hned se to projevilo gólem,který střelil Tonda Machovec.Další gól dal po přihrávce Králíčka,Tomáš Bříza.To nás zase jako by uspalo,ale probuzení přišlo v zápětí kdy soupeř hned snížil na rozdíl jedné branky.Proti snížení byl opět Bříza který druhým gólem v tomto zápase navýšil naše vedení na 3:1 které vydrželo až do konce první třetiny. Po přestávce v čase 0.29 po pasu od Břízi,který se v tomto zápase stal dvorním nahrávačem ujel Králíček a ten nekompromisně potrestal chybu obrany.Ale ani tohle soupeře nesrazilo a nadále bojoval.Podařilo se mu snížit až na rozdíl jedné branky a už to vypadalo že budem odcházet do kabin za stavu 4:3 ale výsledek znovu upravil Králíček po přihrávce Břízi.V kabině jsme chlapcům patřičně vyčinili,že musíme hrát i když vedeme. Třetí třetinu jsme začali aktivně a dalším gólem Králíčka jsme zvýšili náskok.Při trestu domácího hráče Vopršala se soupeři přesilovka vůbec nepodařila a po přihrávce tentokrát od Bíška opět skóroval Králíček.Další gól přidal Mach a opět jsme zvýšil náš náskok na 8:3.Při tomto stavu jsme vystřídali brankaře a do brány nastoupil Petr Sodomka(brakař elévů).Soupeř na něj vyslal osum sřel a nestačil pouze na jednu.Závěr utkání patřil,už zase jenom nám. Na 9:4 skóroval Bříza který završil hattrick po přihrávce Králíčka.Poslední slovo,ale měl zase Králíček který v tomto zápase skóroval po páté rovněž po páté přihrávce Břízi.Konečný stav utkání tak činil 10:4.
utkání: :
skóre: 10 : 4