Oficiální­ stránky HC Hlinsko, z. s.

Upevnění druhého místa

21.2.2010

V neděly jsme jely k dohrávce do Chocně.Chtěly jsme odčinit sobotní porážku a vyhrát a zajistit si tak druhou příčku. Do utkání jsme vlétly a soupeře k ničemu zvlášť nebezpečnému nepustily. Tento zápas patřil hlavně našemu urostlému obránci Machovcovi postaral se střelou od modré o první gól po přihrávce Břízi.Při dalším střídání to byl zase ten samí hráč který poslal další střelu na braku kterou tečoval Králíček a už jsme vedly 2:0.Potom přišlo vyloučení našeho obránce Bíška.Oslabení jsme odehrály skvěle a když potrestaný hříšník opouštěl trestnou lavici přišla mu přihrávka za obranu od Králíčka a ten měl spoustu času si rozmyslet kam vystřelí a v čase 6.27 jsme vedly už 3:0.Potom naše tempo upadlo chlapci se nechaly ukolébat tří gólovým náskokem.Soupeř to vycítil zabral a dvěma góly zase snížil na rozdíl jedné branky.Vyrovnávací gól bohužel pro nás přišel ještě do konce třetiny při početní výhodě soupeře a tak se ve druhé třetině začínalo na novo. V kabině bylo dosti rušno,bály jsme se aby to nedopadlo jako v sobotu. Druhou třetinu jsme začaly zas jako první na soupeře jsme vlétly a vyplatilo se Machovec střílí opět gól od modré po přihrávce od Břízi.V polovině zápasu se zase napřáhl v přesilovce Machovec a vyslal střelu na branku domácích.Domácí brankař však kotouč nezkrotil a odrazil ho na hůl Kovárníka a ten se nemýlil a navýšil vedení na 5:3.Choceň chtěla s výsledkem ještě něco udělat a zabrala.Podařilo se jí překonat naší obranu a na střelu domácího hráče byl i Joska krátký tím to zásahem snížil na 5:4.Do konce druh třetiny se už nic nestalo. Třetí třetinu jsme nezačaly nejlépe Mach fauloval a tím soupeři dovolil hrát přesilovku,jenže ta se mu nepovedla a když se vrátil vyloučený Mach byl zapas zase pod naší taktovkou.Další gól přidal obránce Piskač který se vydal na výlet přes celé hřiště.A na konečný stav upravil střelou z mezikruží Mach po přihrávce Mence. Vítězstvím v Chocni 7:4 jsme si zajistily druhou příčku v letošní sezóně.
utkání: :
skóre: 4 : 7