Oficiální­ stránky HC Hlinsko, z. s.

Hladká výhra

27.2.2010

V sobotu jsme zajížděli na led do Lanškrouna. Na tento zápas jsme jeli už uvolněni bez starosti o výsledek. Hned od úvodu zápasu jsme byly aktivnějším celkem.Soupeř se urputně bránil až do patnácté minuty první třetiny,kdy na trestné lavici seděl Vopršal.Při hře ve čtyřech jsme zaútočili a prvním kdo otevřel účet zápasu byl Králíček po přihrávce Břízi.Za nedlouho si tyto dva hráči akci zopakovali a navýšili vedení našeho týmu na 2:0.Za tohoto stavu jsme odcházeli do kabiny spokojení. Ve druhé třetině se nic nezměnilo byly jsme čím dál více aktivnější a soupeře k ničemu nepustili.Další gól vsítil opět Králíček tentokrát po přihrávce Bíška.Další branku za nedlouho přidal Bříza po kombinaci s Králíčkem.V polovině zápasu se opět prosadil Bříza, když doklepával střelu Machovce.Navrch přidal ještě gól Mach když zachytil rozehrávku soupeře a bezezbytku tuto chybu potrestal.Za tohoto stavu jsme vystřídali skvěle chytajícího brankaře Josku za Břízu,aby nasbíral také nějaké zkušenosti.Do konce třetiny se už nic nedělo a tak stav po druhé třetině činil 0:6. Do závěrečné části jsme zamíchali sestavou obránce poslali do útoku a útočníci do obrany.Soupeř této rošády využil a po úvodu něž se kluci rozkoukali nám vsítil branku.To, ale kluci nějak nerozhodilo srovnali se na nových pozicích a už byl zase kotouč na našich hokejkách.Za gól domácích se pomstil hned dvakrát Piskač,potom přidal ještě gól Bíško po přihrávce od Mence.Závěrečný desátý gól vsítil prudkou střelou z „první“ Králíček po vyhrané buly Machem.Konečný stav utkání tak činil 1:10.
utkání: :
skóre: 1 : 10
třetiny: 0:2, 0:4, 1:4
branky domácí: Králíček 4, Břza 2,Piskač 2,Mach 1,Bíško 1,
asistence domácí: Bříza 2, Králíček 1, Machvec 1, Menc 1 ,Bíško 1,Dvořák 1,Mach 1,