Oficiální­ stránky HC Hlinsko, z. s.

Zprávy z aktivu oddílů v Pardubicích.

20.5.2010

Na včerejším aktivu oddílů v Pardubicích byly vyřešeny mládežnické kategorie nikoliv však soutěž dospělých. Oddíly byla odsouhlasena struktura soutěží pro všechny mládežnické kategorie tzn. začátek soutěže, který bude od poloviny října a končit bude podle kategorií do 13.3.Krajské ligy žáků se od této sezóny jmenují pouze Liga žáků a organizace spadá pod Prahu v rámci sledování talentů. Herní model mládežnických soutěží bude stejný jako v minulé sezóně. Pro kategorii 4. tříd byla odsouhlasena možnost nastupování 3 hráčů ročníku 2000. Otazník se však vznáší nad modelem soutěže dospělých. Světlá n/S.ohlásila, že nemá pokrytý rozpočet klubu a výsledek bude znát až na konci června. HC Chotěboř podal do soutěží přihlášku, ale potvrdil, že jedná o nákupu II. národní ligy a výsledek bude znám na konci května. Kluby z KSM nechtějí hrát společnou soutěž s KLM z důvodu velkého výkonnostního rozdílu klubů z Krajské ligy. Výsledkem je tedy, že mládežnické soutěže již byly rozlosovány, ale na model soutěže dospělých si musíme počkat.