Oficiální­ stránky HC Hlinsko, z. s.

Aktiv klubů rozhodne o modelech soutěží pro sezonu 2011/12

20.6.2011

22.6.2011 se v Pardubicích bude konat dlouho očekávaný aktiv klubů, který se bude týkat uspořádání soutěží pro nastávající sezónu. Hlavními body bude jistě uspořádání soutěže mužů, která v minulém ročníku utržila v případě nejvyšší soutěže v kraji tedy krajské ligy mužů pořádnou "ránu", když po základní části odstoupila Světlá nad Sázavou a soutěž se tak dohrávala o 5 účastnících a pro pátého v pořadí tak soutěž skončila předčasně, protože neměl soupeře!!Z vyjádření většiny klubů KLM vycházejí stanoviska pro spojení soutěží a bude tedy nutné najít společné řešení s kluby nižší KSM. Další novinkou pro příznivce hlineckého hokeje je skutečnost, kde podle nového modelu Ligy žáků ČR budou našimi soupeři v následující sezoně kluby zvučných jmen. Jihlava, Havlíčkův Brod, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Pelhřimov, Světlá n/S a Chotěboř. Podrobnosti o systému přineseme po aktivu. V každém případě se naši žáci již od května připravují na ligu na pravidelných trénincích až do konce června. Pak mají 1 měsíc přestávku a od srpna opět začíná příprava kombinovaná s tréninkem na ledě. Na ten však budou jezdit do Chotěboře, kde bude ledová plocha připravena již od srpna.