Oficiální­ stránky HC Hlinsko, z. s.

Starší žáci - zápas plný zvratů

16.12.2014

V sobotu 13.12.2014 se hlinečtí utkali s domácí Poličkou. Celé utkání se hrálo ve svižném tempu a přineslo několik zvratů. Hlinečtí se ujali vedení již ve 2.minutě, ale domácí velmi rychle odpověděli a po 1.třetině vedli 3:1. Druhá třetina byla v režii hostí, kteří vsítili další dvě branky a stav utkání srovnali na 3:3. Ve třetí třetině se hosté opět ujali vedení, ale za stavu 3:6 podcenili situaci. V rychlém sledu totiž následovaly čtyři branky, které ukončily zápas ve prospěch domácích na konečných 7:6.
utkání: :
skóre: 7 : 6
třetiny: 3:1, 0:2, 4:3
branky domácí: Boštík 3x, Tobiáš 3x, Nečas
asistence domácí: Nečas 3x, Tobiáš 2x, Cihlář Jakub
branky hosté: Kučera, Pavlata T., Vamberský, Adámek, Pešek, Kudláček
asistence hosté: Kučera 2x, Sekyra, Pavlata D., Hamák
sestava domácí: Hnát, Karpíšek - Boštík, Cihlář Jak., Cihlář Jan, Dvořák, Hamerník, Martinů, Pospíšil, Prokopec, Stoklásek, Šmíd, Tobiáš, Vondra, Nečas
sestava hosté: Sýkora, Bříza - Hamák, Kučera, Kudláček, Adámek, Schweinfurter, Pavlata D., Pavlata T., Vamberský, Zvolánek, Novák, Sekyra, Kvapil, Zajíc, Pešek
vyloučení: 2/4