Oficiální­ stránky HC Hlinsko, z. s.

Město Hlinsko bude investovat!

21.10.2016

Hlinsko - vynikající zpráva pro všechny příznivce a širokou sportovní veřejnost. Dnes proběhlo na radnici jednání starosty města Miroslava Krčila s předsedou klubu Radkem Chladou, vedoucím Městských sportovišť Hlinsko Pavlem Kábele, kde pan starosta seznámil přítomné o získání  investiční dotace na dotace na výstavbu šaten se sociálním zařízením, zázemí, tribunou SEVER a vybudováním nových střídaček na zimním stadionu v Olšikách. Sportovci a návštěvníci se tak již v příštím roce dočkají zázemí odpovídají současnému standardu. Výstavba bude probíhat za současného provozu klubu a všech soutěží. To bylo schváleno a odsouhlaseno Krajským svazem ledního hokeje v Pardubicích jakožto i kluby hrajícími soutěže v Pardubickém kraji.  Stavební práce se rozeběhnou již v listopadu. Zimní stadion v Olšinkách se tak dočká konečné podoby na kterou se čekalo řadu let. Po investicích do nové rolby a opravy mantinelů je to další podpora sportu. HC Hlinsko děkuje jménem svých sportovců a příznivců městu za podporu.