PROGRAM ČTVRTFINÁLOVÝCH UTKÁNÍ PLAY-OFF

30.1.2018

Po závěrečném kole základní části soutěže, které se hrálo v sobotu, je jasno o složení čtvrtfinálových dvojic.  Série se hrají na tři vítězná utkání.

Neděle 4. února:
Chrudim – Litomyšl, Kohouti Česká Třebová – Světlá nad Sázavou (17.00), Hlinsko – Choceň, Moravská Třebová – Chotěboř.

Středa 7. února:
Litomyšl – Chrudim, Světlá nad Sázavou – Kohouti Česká Třebová (18.30), Choceň – Hlinsko, Chotěboř – Moravská Třebová.

Neděle 11. února:

Případné 4. zápasy – středa 14. února:

Případné 5. zápasy – neděle 18. února: