Muži ve finále Poháru Vladimíra Martince

7.3.2019

H l i n s k o - hlinečtí hokejisté budou bojovat ve finále Poháru Vladimíra Martince s týmem Sklářů ze Světlé nad Sázavou. Série se hraje na 2 vítězná utkání. První duel začíná ve Světlé nad Sázavou již tuto neděli 10.3. následuje druhé utkání ve středu 13.3. v Hlinsku od 18:30 a případné třetí utkání opět v neděli ve Světlé.

Skláři mají ambiciózní tým, který vyhlásil ústy manažera, že jako druhý tým tabulky po základní části nemohou uvažovat o ničem jiném než vítězství a chtějí pohár. Soupeř postoupil do finále přes tým Skutče 2:0 na zápasy  ( 5:3 a 5:0). Hlinečtí  " Koně"  do finále postoupili po výhře v předkole s Lanškrounem 2:0 na zápasy (  6:5, 5:3) a pak přes favorizovanou Litomyšl rovněž v sérii 2:0  ( 6:2,  5:4 ). Hlinsko vyhrálo tento pohár již dvakrát a zcela určitě by mu slušelo vyhrát jej do třetice, hráči pro to udělají maximum.

Bude však jistě záležet i na divácích. Chtěli bychom opět bouřlivou podporu na tribunách, takovou jakou vytvořil hlinecký Fan Club jak v domácím prostředí tak i na stadionech soupeřů. Pojďte nám v co největším počtu pomoct a vytvořte na našem zimáku to pravé hokejové " peklo". Buďte  náš šestý hráč!!