Oficiální­ stránky HC Hlinsko, z. s.

12.12.2019 se uskutečnila Valná hromada HC Hlinsko

14.12.2019

HC Hlinsko - Ve čtvrtek 12.12.2019 od 18 hodin  proběhla volební  Valná hromada klubu HC Hlinsko , z.s.

předseda klubu přednesl přítomným členům hodnotící zprávu za uplynulé 4 leté volební období v oblasti činnosti výkonného výboru, oblasti ekonomické , hospodaření klubu a sportovní. Kontrolní komise seznámila členy s její činností ve své zprávě.

V diskuzi byla projednána činnost klubu na další období, které se bude nově složený výkonný výbor věnovat.

Členové klubu zvolili nový výkonný výbor, který byl doplněn a rovněž tak nově členy kontrolní komise a rovněž tak odhlasovali usnesení této Valné hromady.

Složení výkonného výboru:

Předseda:  Radek Chlada

Členové: František Musil, Marek Brebera, Dušan Schweinfurter, Milan Minařík, Roman Bříza, Miloš Fiala

Složení kontrolního komise:

Předseda: Jaroslav Vosmík