Fanoušci v Hlinsku mohou na hokej, sezení dáme dohromady.....

24.9.2020

HOKEJ V HLINSKU BUDE I PRO FANOUŠKY !!

Dle rozhodnutí ministra zdravotnictví ČR - Romana Prymuly je při sportovních akcích v halách omezen počet fanoušků na 1 000, přičemž jsou povolena jen a pouze místa k sezení.

Pro nedělní utkání 27. září -  1. kolo krajské hokejové ligy Hlinsko – Choceň 17:30 a následné další  bude platit, že zimním stadionu města Hlinska mohou být obsazena pouze místa k sezení.   Na hlineckém zimní stadionu kapacita 1000 míst k sezení není. Tedy budou prodávány vstupenky do kapacity míst k sezení, kterou se podaří do neděle ve spolupráci s Městskými sportovišti vybudovat.

Z tohoto počtu budou odečtena místa pro partnery, kteří mají s klubem uzavřenou platnou smlouvu. Přednost dostanou rovněž členové klubu s platnou volnou vstupenkou.

Do prodeje na pokladnu stadionu před utkáním půjde jen takový počet vstupenek, abychom nepřekročili kapacitu míst k sezení.

Všem fanouškům doporučujeme, aby přišli na zápas včas. Platí jednoduché pravidlo, kdo přijde dřív sedne si.

Na zimní stadion, který bude otevřen v 16:45 hodin, budou vpuštěni pouze fanoušci s ochrannou rouškou.

Při utkání na ZS není dovoleno stát, platí zákaz manipulace s připravenými židlemi či lavicemi.  Mimo tribuny se sezením je divákům vstup do ostatních prostor zakázán, samozřejmě mimo návštěvy bufetu či toalet.

Rádi bychom touto cestou poděkovali Městským sportovištím a Pivovaru Hlinsko za pomoc se zařizováním míst k sezení.

Prosíme všechny návštěvníky ZS, aby dodržovali nastavená pravidla.

Děkujeme za pochopení a věříme, že tuto nelehkou dobu společně v pořádku zvládneme a zanedlouho si budeme hokej užívat tak, jak jsme byli zvyklí.