Muži - prohra s Chotěboří mrzí.
27.12.2009
Hlinsko - oba celky začlay utkání opatrně a vyčkávaly co kdo předvede. Bohužel to byli hosté, kteří převzali aktivitu na své hole a domácí se nemohli dostat do řádného zápasového tempa. V 8 minutě zaútočil M. Kubát a chytře podél tyče přihrál D.Kubátovi a ten poslal hosty do vedení 0:1. Ve 12 minutě hosté orazítkovali střelou horní tyč Saifrovy branky a následně domácí gólman 2x podržel svůj tým, když čelil nebezpečným šancím soupeře. Ve 20 minutě domácí dostali příležitost využít přesilovou hru a této šance se výtečně zhostil H
Junioři - domácí pohřbil rozhodčí 22 tresty!
26.12.2009
Hlinsko - To, že o výsledku rozhodují hráči na ledě tentokrát bohužel neplatilo. Domácí proti lídrovi tabulky neměli šanci. Prakticky celé utkání ovlivnil hlavní rozhodčí neustálým vylučováním natolik, že z utkání byla pro obě strany slušně řečeno "bramboračka". Hosté byli herně a bruslařsky lepší a zaslouženě zvítězili. Nicméně nad výroky rozhodčího, který se v závěru utkání sám nevěděl koho a za co trestá zůstává rozum stát. Bohužel pro Hlinsko, to není první zkušenost s tímto sudím - již utkání dorostu v Chocni řídil pod
Poličku jsme opět nedobili
26.12.2009
O vánočních svátcích jsme sehráli také jedno utkání a to s lídrem tabulky Poličkou.Soupeř byl dosud neporažen a tak jsme chtěli tuto nekonečnou serii soupeři překazit. Byl to zápas prvního z druhým a podle toho se zápas odvíjel.Domácí byli od úvodu aktivnější jak bruslařsky tak i střelecky,ale skvěle chytajícího Josku nemohli prostřelit.Mi jsme také párkrát zahrozili bohužel také bez gólového efektu,proto se odcházelo do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Druhou třetinu jsme začali aktivněji mi.Po pasu na Králíčka který ujížděl sám na domác
Shlédněte video z utkání v Litomyšli
22.12.2009
Noviny Chrudimska přinesly video z utkání více na www.chrudimsky.denik.cz v sekci Hokej. Uvidíte rozhodující branku.
Muži - tři minuty před koncem rozhodl Tomáš Ptáček
20.12.2009
Litomyšl - hlinečtí vybojovali 3 body již z téměř rozhodnutého zápasu - za stavu 3:0, a 4:1 nevzdali, bojovali až do konce, ukázali morální sílu a dali sobě a fanouškům krásný dárek k Vánocům.Všem patří uznání a dík. Hlinečtí vstoupili do utkání aktivně, již ve třetí minutě Šulc střelou vyzkoušel Pavlíčka a o minutu později to opět zkusil Dvořák po pěkné přihrávce Slámy. Hosté aktivně napadali a vytvářeli si příležitosti a měli stále více ze hry. Navíc mohli skórovat, když Štěpánek ideálně přihrál Mlátečkovi, ale ten Pavl
Dokonalá odveta
20.12.2009
V neděli jsme přivítali tým Chocně který nás v prvním kole porazil a tak jsme mu chtěli porážku oplatit.Od začátku utkání se hrál svižný hokej s mnoha šancemi na obou stranách.Gól přinesla až akce z poloviny první třetiny kdy si Králíček s Břízou pohráli se soupeřovou obranou a druhý jmenovaný vsítil prví branku zápasu.Do konce třetiny se i přes mnoho šancí skóre již nezměnilo. Druhou třetinu začal soupeř aktivně a donutil naše hráče faulovat.Rozhodčí nás poslal dvakrát po sobě do oslabení ve kterém měl soupeř možnost smazat náš n
Druhá třetina rozhodla
19.12.2009
V sobotu jsme zavítali k dalšímu utkání na led Skutče.Od začátku se hrál pomalí a opatrný hokej.Nikdo nechtěl inkasovat jako první.Naštěstí jse nám podařilo jako prvním přelstít obranu soupeře a v osmé minutě jsme otevřeli skóre brankou Vopršala.Při mnoha šancích na obou stranách to ale bylo na celý zbytek třetiny vše. O přestávce jsme si řekli že musíme více střílet a vyplatilo se.Ve třetí minutě jsme navíšili náskok na 2:0.Soupeř se však nevzdal a hned z protiútoku snížil.To se však nelíbilo dvojci Králíček,Bříza který začali úř
Mladší žáci - Zbytečné obavy
13.12.2009
K dalšímu utkání jsme zavítali k dohrávce do Chrudimě. Tentokrát jsme se soupeře trochu obávali, protože v minulém kole zdolal Chotěboř. Začátek utkání byl zajímavý, ve druhé minutě po chybě obrany ujížděl domácí hráč.Byl faulován a rozhodčí nařídili trestné střílení, které domácí bohužel pro nás proměnili.Soupeř odolával našim útokům na jeho branku poměrně dlouho. Nelichotivý stav vydržel až do osmé minuty, kdy jsme hráli v početní nevýhodě.Vyrovnání zařídil Břiza.To náš tým nakoplo, sklepali jsme zbytečné obavy, zvýšili