2 - 7

Právě se děje u juniorů

Výhra s prvním celkem tabulky
11.10.2024
V první třetině se hrál opatrný hokej,ve druhé třetině byli hosté aktivnější a zaslouženě ji vyhráli.Domácí na začátku třetí části hry vyrovnali.Choceň se ujala vedení v 56 minutě,když domácí špatně střídali.Hlinsko si v 60 minutě vybralo oddechový čas a s pěti útočníky a jedním obráncem šlo za vyrovnáním.To se podařilo a následovaly samostatné nájezdy,ve
Shrnutí přípravy- Junioři
11.9.2024
Nejstarší mládežnická kategorie,mužstvo juniorů se začala na novou sezonu připravovat v květnu a červnu na zimním stadionu a jeho přilehlém okolí.Tréninky probíhaly v úterý a ve čtvrtek a jejich cílem bylo získat lepší obratnost a fyzickou kondici.   Po červencovém volnu začala finální fáze přípravy od poloviny srpna,nejdříve na suchu a od 26.8.na ledě v rámci kempu HC Hlinsko. Tréninky byly každ&y
Sezónu ukončili i junioři -2.místo za HC Poděbrady.
23.3.2024
H l i n s k o -  sezónu 2023/24 ukončila tento týden také hlinecká juniorka pod vedením trenérů R.Břízy a M. Brebery. V sobotním utkání zvítězila 5:1 s Kutnou Horou. V tabulce skupiny 22 regionální ligy obsadila 2.místo za HC Poděbrady. Na třetím místě se umístila Lokomotiva Č.Třebová a na čtvrtém Sršni Kutná Hora.  V posledním utkání sezony měli domácí raketový vstup do utká
Výhra v Kutné Hoře
3.3.2024
Do utkání vstoupili hlinečtí aktivně a po dvě třetiny udávali tempo utkání.Vstup do třetí části hry vyšel lépe domácím,kteří snížili na rozdíl jediné branky.Hosté poté přidali a dovedli utkání do vítězného konce. Příští utkání sehraje hlinecká juniorka na domácím stadionu s celkem Poděbrad.
Hlinsko skalpovalo Choceň
21.1.2024
Domácí nastoupili do utkání se silnou Chocní povzbuzeni páteční výhrou v Chotěboři.Do utkání nastoupili v plné sestavě,což bylo pro vývoj utkání rozhodující.Hlinečtí podali velmi dobrý výkon,vyvarovali se zbytečných vyloučení a poprvé v sezoně zdolali druhé mužstvo tabulky Choceň.Příští utkání sehrají hlinečtí junioři v sobotu27.1. na ledě Lokomotivy Č
JUNIOŘI : Prohra s Českou Třebovou
6.10.2023
V prvním domácím utkání hlinečtí junioři předvedli lepší výkon než v minulém utkání v Chocni,ale i tak nestačili na své vrstevníky z České Třebové.Hosté byli hokejovější a zaslouženě zvítězili,ale výsledek mohl mít jinou podobu,kdyby domácí využili alespoň některé šance,kterých bylo více než dost. V příštím utkání zají