Zimní stadion byl zastřešen v polovině roku 2001, kompletní rekonstrukce strojovny a ledové plochy proběhla již v roce 1999. Majitelem je město Hlinsko. Správcem je příspěvková organizace - Městská sportoviště Hlinsko. Provoz pro hokejovou činnost a bruslení je vyhražen od poloviny srpna až do poloviny března. V ostatních měsících je možné plochu využít pro potřeby jiných sálových sportů. V roce 2004 byl zakoupen povrch pro In-line hokej. Kapacita hlediště je 1.400 diváku. Mantinely jsou z umělé hmoty a kolem celé plochy jsou odrazová tvrzená skla. Zázemí tvoří dostatečný počet šaten se sociálním zařízením, které jsou k dispozici oddílům ledního hokeje i ostatním nájemcům.

Kapacita stadionu: 1500 diváků, tribuny na stání

• hřiště na házenou nebo malou kopanou s povrchem Polygras - umělá tráva.

Právě se děje

Hlinečtí Koně rozhodli v souboji s Kohouty v nájezdech.

01. 02. 2023

H l i n s k o - ve čtvrtém utkání tahali za kratší konec Kohouti, ale vždy dokázali vyrovnat brankový rozdíl a v poslední minutě zákládní hrací doby vyrovnali stav. V nervy drásajícím utkání mohli rozhodnout v početní výhodě  v prodloužení, ale Horses  obětavě ubránili a pak rozhodli třemi porměněnými nájezdy, když Kohouti neproměnili ani jeden. Rozhodl  gólman. Domácí začali ak

Rozuzlení vyrovnaného utkání až v závěrečné třetině.

29. 01. 2023

Česká Třebová - osmifinále Play-Off  ve třetím utkání Kohouti na domácí dokázali ve velice vyrovnaném utkání proměnit výhodu domácího prostředí a vedou v sérii hrané na tři vítězná utkání 2:1.  Ve středu 1. února tedy utkání č. 4 na hlineckém ledě ve kterém chtějí Horses sérii vyrovnat. V dramatickém závěru došlo také bohužel ke kuriozní

Kohouti rozhodli v přesilovkách. Stav série 1:1

25. 01. 2023

H l i n s k o - v sérii play-off hrané na 3 vítězná  hosté vyrovnali stav na 1:1.  Super návštěva - 625 diváků vidělo výbornou první třetinu domácích. Při hře v pěti vyrovnaný duel, zápas se lámal při nevyužití dvojnásobné početní výhody v přesilové hře domácích 5 na 3  v 26 minutě utkání  za stavu 2:2. Naopak Kohouti dvě přesilové hry využili a to rozhodlo, 4 branky dali v pře

Osmifinále PLAY-OFF vezeme výhru z České Třebové.

22. 01. 2023

Č e s k á T ř e b o v á - v prvním utkání série, která se hraje na 3 vítězná utkání vezou hlinečtí Koně výhru a v sérii se ujímají vedení. Pro středeční utkání v Hlinsku je to ta nejlepší pozvánka a přijít nás podpořit. Jak zápas probíhal? Již ve třetí minutě si vytvořil před brankou Krauze šanci T. Prachař a ve čtvrté minutě přečíslení O.Karáska

6 otázek pro Martina Nepokoje

21. 01. 2023

PLAY OFF OSMIFINÁLE začíná v neděli 22. ledna na ledě v České Třebové. Dnes rozhovor s produktivním obráncem Martinem Nepokojem. · V osmifinále Vás čeká silný tým Kohoutů z České Třebové, který má ve svém kádru lídry bodování nebo i bývalé extraligové hráče?. Co od takového soupeře čekáš? Určitě velice kvalitní hokej který předváděli  také v z&

6 otázek pro Milana Machače

PLAY OFF OSMIFINÁLE začíná v neděli 22. ledna na ledě v České Třebové. Dnes s dalším produktivním obráncem Milanem Machačem. · V osmifinále Vás čeká silný tým Kohoutů z České Třebové, který má ve svém kádru lídry bodování nebo i bývalé extraligové hráče. Co od takového soupeře čekáš? Od České Třebové čekáme rychlý a ofenzivn&ia