Archiv novinek

Hlinečtí Koně rozhodli v souboji s Kohouty v nájezdech.
1.2.2023
H l i n s k o - ve čtvrtém utkání tahali za kratší konec Kohouti, ale vždy dokázali vyrovnat brankový rozdíl a v poslední minutě zákládní hrací doby vyrovnali stav. V nervy drásajícím utkání mohli rozhodnout v početní výhodě  v prodloužení, ale Horses  obětavě ubránili a pak rozhodli třemi porměněnými nájezdy, když Kohouti neproměnili ani jeden. Rozhodl  gólman. Domácí začali ak
Rozuzlení vyrovnaného utkání až v závěrečné třetině.
29.1.2023
Česká Třebová - osmifinále Play-Off  ve třetím utkání Kohouti na domácí dokázali ve velice vyrovnaném utkání proměnit výhodu domácího prostředí a vedou v sérii hrané na tři vítězná utkání 2:1.  Ve středu 1. února tedy utkání č. 4 na hlineckém ledě ve kterém chtějí Horses sérii vyrovnat. V dramatickém závěru došlo také bohužel ke kuriozní
Kohouti rozhodli v přesilovkách. Stav série 1:1
25.1.2023
H l i n s k o - v sérii play-off hrané na 3 vítězná  hosté vyrovnali stav na 1:1.  Super návštěva - 625 diváků vidělo výbornou první třetinu domácích. Při hře v pěti vyrovnaný duel, zápas se lámal při nevyužití dvojnásobné početní výhody v přesilové hře domácích 5 na 3  v 26 minutě utkání  za stavu 2:2. Naopak Kohouti dvě přesilové hry využili a to rozhodlo, 4 branky dali v pře
Osmifinále PLAY-OFF vezeme výhru z České Třebové.
22.1.2023
Č e s k á T ř e b o v á - v prvním utkání série, která se hraje na 3 vítězná utkání vezou hlinečtí Koně výhru a v sérii se ujímají vedení. Pro středeční utkání v Hlinsku je to ta nejlepší pozvánka a přijít nás podpořit. Jak zápas probíhal? Již ve třetí minutě si vytvořil před brankou Krauze šanci T. Prachař a ve čtvrté minutě přečíslení O.Karáska
6 otázek pro Martina Nepokoje
21.1.2023
PLAY OFF OSMIFINÁLE začíná v neděli 22. ledna na ledě v České Třebové. Dnes rozhovor s produktivním obráncem Martinem Nepokojem. · V osmifinále Vás čeká silný tým Kohoutů z České Třebové, který má ve svém kádru lídry bodování nebo i bývalé extraligové hráče?. Co od takového soupeře čekáš? Určitě velice kvalitní hokej který předváděli  také v z&
6 otázek pro Milana Machače
21.1.2023
PLAY OFF OSMIFINÁLE začíná v neděli 22. ledna na ledě v České Třebové. Dnes s dalším produktivním obráncem Milanem Machačem. · V osmifinále Vás čeká silný tým Kohoutů z České Třebové, který má ve svém kádru lídry bodování nebo i bývalé extraligové hráče. Co od takového soupeře čekáš? Od České Třebové čekáme rychlý a ofenzivn&ia
6 otázek pro Marka Kišše
21.1.2023
PLAY OFF OSMIFINÁLE začíná už dnes v neděli 22. ledna na ledě v České Třebové. Jak vidí šance Horses produktivní útočník Marek Kišš s jeho 28 na dresu ? · V osmifinále Vás čeká silný tým Kohoutů z České Třebové, který má ve svém kádru lídry bodování nebo i bývalé extraligové hráče?. Co od takového soupeře čekáš? Kohouti mají 3 vyrovnan&e
6 otázek pro Tomáše Prachaře
20.1.2023
PLAY OFF OSMIFINÁLE  soutěže začíná v neděli 22. ledna na ledě v České Třebové. Vydali jsme se za zkušeným centrem Tomášem Prachařem a položili mu několik otázek.  V osmifinále Vás čeká silný tým Kohoutů z České Třebové, který má ve svém kádru lídry bodování nebo i bývalé extraligové hráče?. Co od takového soupeře čekáš? Tak určitě.... Česk&aacu
6 otázek pro Petra Beneše
20.1.2023
PLAY OFF OSMIFINÁLE začíná v neděli 22. ledna na ledě v České Třebové. Vydali jsme se za zkušeným obráncem  Petrem Benešem  a položili mu několik otázek.  V osmifinále Vás čeká silný tým Kohoutů z České Třebové, který má ve svém kádru lídry bodování nebo i bývalé extraligové hráče?. Co od takového soupeře čekáš? Od České Třebové če
6 otázek pro Tomáše Vlka
20.1.2023
PLAY OFF OSMIFINÁLE začíná v neděli 22. ledna na ledě v České Třebové. Vydali jsme se za gólmanem Tomášem Vlkem  a položili mu několik otázek.  V osmifinále Vás čeká silný tým Kohoutů z České Třebové, který má ve svém kádru lídry bodování nebo i bývalé extraligové hráče?. Co od takového soupeře čekáš? Očekávat se dá jediné, a to velk&yacu
Interní seminář s Michalem Mikeskou
19.1.2023
Ve středu 18.1. 2023 nás navštívil na pozvání šéfrenéra Jaroslava Plíška jeden z nejúspěšnějších trenerů mládeže Michal MIkeska. Seminář byl určen pro trenéry dorosteneckých a juniorských kategorií. Michal se s nami podělil o své bohaté zkušenosti jak z klubové tak z reprezentační scény.  Komentář: Jaroslav Plíšek Jsem moc rád, že Michal si našel čas na ná
 PLAY OFF rozhovor o týmu s R.Chladou manažerem A týmu.
18.1.2023
Poslední kolo 2. části soutěže ve skupinách rozhodlo o soupeři do play-off.  Pro osmifinále je to tým  HC Kohouti Česká Třebová, co na to říkáte? Tato část  soutěže,  je pro všechny týmy stěžejní a připravují se na ni celou sezónu. Je to samozřejmě kvalitní tým a loňský vítěz soutěže. Máme poslední dny na přípravu a v neděli 22.1. začínáme na ledě soupeře. Chceme se připravit co nejl
V Trutnově jsme nebodovali sportovně, ale podpořili dobrou věc.
15.1.2023
Trutnov - v posledním kole jsme v na ledě soupeře nepředvedli dobrou hru a herně se týmu nedařilo.Snad jen poslední třetina, kterou jsme vyhráli  0:1můžeme hodnotit tak, že jsme třetinu dokázali odehrát bez obdržené branky. Utkání bylo věnováno nemocnému Adámkovi a na zimní stadion tedy přišlo hodně diváků jej podpořit. Hlinecký  A tým se rovněž rozhodl pomoci k jeho finančně náročné léčbě a předali organizátorům
PLAY OFF ZA DVEŘMI - ROZHOVOR S P.ROHLÍKEM TRENÉREM
14.1.2023
PLAY OFF ZA DVEŘMI - ROZHOVOR S P.ROHLÍKEM TRENÉREM "A" TÝMU
PLAY- OFF očekávaný vrchol sezóny 1.krajské ligy mužů Královéhradeckého a Pardubického kraje se blíží mílovými kroky a začne již 22.ledna. V neděli 15.1. se hraje v poslední kolo ve skupinách. Hlinecký tým odjíždí do Trutnova, ale soupeře pro play-off se dozvíme až po posledním kole protože až na vyjímky stále nejsou jasné osmifinálové dvojice.   Jak tým vypadá před blíž&iacut
Rok se s rokem sešel -rozhovor s šéftrenérem mládeže J. Plíškem
12.1.2023
Na pozici šéftrenéra mládeže jsi právě rok. Co všechno jsi zatím stihnuludělat a co tě v nejbližší době čeká?Ano, je to právě rok. Stihli jsme spolu s kolegy trenéry a vedením klubupoměrně mnoho věcí. Povedla se nastavit jasná sportovní metodika klubu.Konkrétně mám na mysli kategorie 1. - 8. tříd, také se podařilo dotlačitkategorie žáků k ranním tréninkům.Dalším cílem je, zaměřit se více
Dramatický závěr utkání v Chocni a body pro Hlinsko
11.1.2023
C h o c e ň -  blíží se PLAY-OFF a všechny týmy finišují s přípravou i body v tabulkách. Ve skupině A i B jsou minimální bodové rozdíly soutěže jsou vyrovnané a tedy stále není jasné pořadí pro vyřazovací část soutěže. Rozhodne poslední kolo v obou skupinách a také disciplinární komise ve věcech nesehraných utkání. Horses včera s lídrem tabulky plně bodovali ve velice vyrovnan&eacu
Třebechovice odjely s deseti brankami.
8.1.2023
H l i n s k o -  Horses zlepšeným výkonem a vysokou produktivitou zvládli úspěšně odvetu s Orebity. Již od začátku utkání se domácí prezentovali aktivní hrou, ve které byla základem rychlost rozehrávky na najeté spoluhráče a z toho plynoucí rychlý přesun do obranného pásma hostí. Již ve druhé minutě zahrozil rychlým postupem O. Karásek, ale jeho blafák Petrů v brance hostí dokázal se &s
Výhra v České Třebové
7.1.2023
S tradičně silným soupeřem z České Třebové jsme hráli rychlý hokej s mnoha šancemi na obou stranách. Po celé utkání jsme dobře bránili a odměnou nám byl šťastně vstřelený gól. V závěru utkání jsme bohužel nedokázali čelit tlaku domácího týmu a obdrželi jsme vyrovnávací branku. V nájezdech jsme byli lepší a brali jsme zaslouženě výhru za dva body.
V úvodním utkání v novém roce těsná prohra.
4.1.2023
H l i n s k o -  utkání na úvod nového roku se domácímu týmu vůbec nevydařilo. V první třetině hlinečtí podali výkon dle dohodnuté taktiky, fungovala rozehrávka i přechod do pásma lanškrounských Orlů. Prvních dvacet minut se hrálo prakticky na jednu branku a v pásmu soupeře. Nicméně Horses nevyužili tři přesilové hry a brankové šance vychytal Nimmerichter v brance Orlů. Domácí přestříleli soupeře 17 k
Vánoční turnaj v Chrudimi
2.1.2023
Dne 27.12. hlinečti nejmenši hokejisté sehráli turnaj v Chrudimi. Tohoto klání se zučastnili týmy Dynama Pradubice A, B, Chrudimi, Skutče, Náchoda a Hiinska.  Celkově jsme skončili na 5. míste, kdy jsme velkym rozdilem pouze propadli s Dynamem A.  Nazor trenera: Jiři Janek Jirkovský: Myslim, že naši borci jsou schopni konkurovat i týmům s početnejši základnou.
VÁNOČNÍ TURNAJ BOHUMÍN
2.1.2023
Dne 27-12-2022 se naší malí Koníci narození 2014 a doplněni děvčaty narozenými v roce 2013, vydali na Vánoční turnaj až do dalekého Bohumína. Tamní turnaj jsme vybrali, abychom si poměřili síly s novými pro nás neznámými soupeři.  Což tento turnaj s mezinárodní účastí dokonale splňoval. I přes brzké ranní vstávání a dlouhou cestu nastoupili HLINEČTÍ KONÍCI s velkou moti
Memoriál Dušana Entnera
2.1.2023
Memoriál Dušana Entnera nabídl velmi kvalitní hokejovou podívanou. Do Hlinska zavítali soupeři neokoukaní a velmi kvalitní. V prvním zápase se střetáváme s týmem z Velkého Meziříčí. Celek, se kterým jsme se jednou v rámci předsezónní přípravy potkali. Ve Velmezu jsme těsně padli. Zápas je dávno minulostí a my jsme lehce nervózní odstartovali 48. ročník memoriálu. Zápas od saméh
Vánoční turnaj OPOČNO
2.1.2023
28.12.2022 se naše kategorie starších žáků zúčastnila vánočního turnaje pořádaného klubem HC Baroni Opočno. Účastníky tohoto turnaje byly týmy HC Baroni Opočno, HC Hlinsko, HC Jaroměř a BK Nová Paka. Turnaj byl vypsán herním způsobem každý s každým a časově 2x20‘ čistého času, ž čehož každá půlka zápasu byla bodově hodnocena samostatně. Prohra 0 bodů, remíza 1 bod, výhra 2 body. Naši hráči
Vánoční turnaj v Chocni
2.1.2023
Také ročník 2013 absolvoval mezi svatky turnaj. Tentokrat navštivil Choceň. na turnaji sehral velmi dobre utkani s domaci Chocní, Skutčí a Českou Třebovou. Výsledky byly az druhořadé a šlo hlavně o zábavu. Hlinečtí koníci skončili na 3. místě.
O vánoční přestávce se hrál tradiční turnaj Memoriál D.Entnera
28.12.2022
H l i n s k o - tradiční turnaj mladších žáků Memoriál Dušana Entnera se hraje na hlineckém zimáčku již 48 let. Vystřídalo se na něm mnoho celků z různých měst se kterými se hlinečtí hráči nesetkávají v jejich soutěž. Tentokrát "Koníci" přívítali celky z daleké Orlové, Neratovic a Velkého Meziříčí. Pohár vítězů si odvezli hráči Orlové, kteří ve všech utkán&iac
Bruslení pro veřejnost o vánočních svátcích.
20.12.2022
V utkání s Opočnem vychytal T. Vlk výhru s  nulou.
18.12.2022
V utkání s Opočnem vychytal T. Vlk výhru s nulou.
H l i n s k o - v posledním utkání v tomto roce se Horses utkali s Barony z Opočna. První nulu v dresu domácích vychytal T. Vlk. Prakticky od první minuty bylo utkání v režii domácích. V 6 minutě otevřel skóre překvapivou střelou z modré čáry a z úhlu M. Nepokoj, který se trefil přesně k tyči. Domácí si vytvářeli řadu šanci, ale gólman hostí A. Lequin byl v řadě slibných akcí velkou překážkou. V 10 minut
O výhře v Náchodě rozhodlo prodloužení.
16.12.2022
N á c h o d - v předehrávce posledního kola před vánočními svátky zajížděli Horses ve sněhové nepohodě až k polským hranicím do Náchoda. Utkání začalo ze strany hlineckých velice aktivně, do 12 minuty se hrálo prakticky na jednu branku. Ve 13 minutě nevyužil brejk přes celé kluziště Štěpánek. Hosté ve snaze aktivního hokeje faulovali a v 15 a 17 minutě čelili dvěma přesilovkám domácích, ve kterých sice
Z Poličky se třemi body.
14.12.2022
P o l i č k a -  povinná výhra v Poličce nebyla vůbec jednoduchá, obrat v utkání zařídil dvěma brankami Tomáš Prachař.     ,,Chtěli jsme se v utkání prezentovat aktivní hrou. To se nám zpočátku dařilo. Bohužel se nám naše šance nepodařilo proměnit. Od 2. třetiny domácí přidali a místy jsme byli pod velkým tlakem. Zbytečně jsme se zbavovali kotouče a nedrželi nastavený systém. Inkasovali jsme branku a na&sca
Mladí koníci vyrazili do  hor.
12.12.2022
Mladí koníci vyrazili do hor.
P e c pod S n ě ž k o u - na lyžarský zájezd do Krkonoš vyrazila skupina našich žáků HC Hlinsko Horses společně s trenéry klubu. Útočiště nalezli v Penzionu Javor ,hlinečákům dobře známá adresa, kde se o provoz stará hlinecký rodák a lyžař Patrik Šíla . Trochu jiná příprava a zpestření dlouhé sezóny se našim borcům určitě zamlouvá.
Bruslení pro školy a školky.
12.12.2022
Klub HC Horses Hlinsko jako každoročně připravil pro školy a školky jedinečnou výuku brusleni. Během navazujících lekci si děti osvojí pohyb na ledě, zdokonalí rovnováhu a držení těla, vytvoří pozitivní vztah k brusleni a to vše zábavnou formou. Lekce jsou vedeny šéftrenérem klubu a pomocníky z řad vyučujících. Každý nadaný bruslař muže své dovednosti dále rozvíjet v týmu ZÁKLADNA  HC Hlinsko,
Trutnov  si výhru pohlídal
11.12.2022
Trutnov si výhru pohlídal
H l i n s k o -  domácí se již ve třetím utkání potýkají s produktivitou. Trutnov získal ve druhé třetině vedení o tři branky a i přes velkou snahu se domácím vyrovnání nepodařilo. Již ve druhé minutě si Trutnov vytvořil brankovou příležitost, ale Vl. Saifr bezvadně kryl, domácí mohli naopak skórovat v 7 minutě po akci Jílka s Kubalem a Štěpánkem. V 10 minutě pálil mezi kruhy na branku Pluháčka O. Kar&aacu
Choceň otočila výsledek 5 minut před koncem.
7.12.2022
H l i n s k o -  Horses vedli těsným rozdílem 2:1 padesát minut utkání přesto ztratili všechny body. Hosté začali utkání aktivní hrou, ze které vyplynul faul domácích a Spartak početní výhodu ve 3minutě utkání rychle proměnil po rychlé výměně kotouče před brankou domácích a přihrávku Krejzy přes brankoviště zužitkoval střelou bez přípravy P. Prachař 0:1. Horses zabrali a po dvou minutách bylo vyrovn
Z Třebechovic bez bodů.
4.12.2022
T ř e b e c h o v i c e -  na toto utkání je potřeba co nejdříve zapomenout, soupeř zaslouženě zvítězil, protože závěrečnou třetinu jsme si svými chybami pokazili sami. Domácí měli vstup do utkání jako hrom, již v první minutě si vytvořili dvě brankové příležitosti. Brejkem v další minutě sice zahrozil J.Jílek ale svoji šanci zahodil. Domácí měli více ze hry a v  6 minutě se před brankou P. Sodomky prosadil Drašnar 1
Nejmenší bruslaře navštívil Mikuláš, Anděl i Čert
3.12.2022
H l i n s k o - Naše nejmenší bruslaře navštívil Mikuláš, Anděl i Čert. Na sobotním tréninku si děti užily kromě sportu a zábavy také trochu strachu, ale sladká odměna od TATRA Mlékárna Hlinsko to vynahradila.
Z hlineckého ledu na kemp ženské reprezentace U16 – Future Olympians
1.12.2022
Po úspěších ženské hokejové reprezentace České Republiky se Český Svaz ledního hokeje rozhodl uspořádat jednodenní rozvojový kemp pod názvem Future Olympians, který bych zaměřen pro rozvoj talentovaných hráček ročníků 2009,2008,2007. Náš hokejový klub HC Horses Hlinsko obdržel dotaz ohledně možné nominace některé z našich talentovaných hráček. Po dohodě s hlavním trenérem mládeže panem Jar
Hlinsku se v Lanškrouně dařilo- rozhodla první třetina.
30.11.2022
L a n š k r o u n - i ve čtvrtém utkání v řadě hlinečtí plně bodovali, tentokrát na ledě Orlů. V utkání rozhodl dostatečný brankový odstup dosažený v první třetině. Do utkání nastoupili Horses aktivně, již ve 4 minutě se bruslařsky prosadil J. Jílek ale jeho střela po překonání obránců šla nad horní tyč. Tlak hlineckých zastavilo oslabení v 8 minutě, přesto se v něm podařil protiútok P. Finka po pravém k
Pět branek do sítě Náchoda ve druhé třetině rozhodlo.
27.11.2022
H l i n s k o -  zlepšený výkon ve druhé třetině znamenal třetí výhru v řadě. Střeleckou formu  vyjádřil brankově Martin Nepokoj a zaznamenal první hattrick za Horses. Již po 24 vteřinách hry byl v brejku na náchodskou branku podražen O. Karásek a Horses měli výhodu přesilové hry. Hosté ji dokázali ubránit, nicméně se prakticky nemohli dostat více než 4 minuty ze svého obranného pásma. A nevyužili  přesilovou hru v 5
Soupeř z Poličky zlobil v závěrečné třetině.
23.11.2022
H l i n s k o -  i ve druhém zápase druhé části hlinečtí zvítězili, tentokrát na domácím ledě přivítali bojovného soupeře z Poličky. Po dvou třetinách to vypadalo na zcela jasnou záležitost domácích, ale soupeř tradičně bojoval až do konce utkání. Do zápasu vstoupili Horses z velkým zápalem, nenechali soupeře vydechnout a ze soustředěného náporu vznikaly šance. Již ve 3 minutě mohl skórovat M. Zdražil po
Akce TÝDEN HOKEJE měla v Hlinsku úspěch.
21.11.2022
H l i n s k o  – další a opět úspěšná akce TÝDEN HOKEJE „ Pojď hrát hokej“ se konala na hlineckém zimáku v Olšinách v pondělí 21.listopadu 2022. V rámci celorepublikové akce a mediální kampaně „Týden hokeje“ v těsné spolupráci s Českým hokejem Praha přitáhla tato akce na ledovou plochu zimního stadionu v Hlinsku 31 dětí. Je zřejmé, že tato akce má
Vysoká výhra v Opočně odstartovala brankou již 17 vteřině.
20.11.2022
O p o č n o -  po týdenní pauze odstartovala druhá část soutěže s týmy z Královéhradeckého kraje. Horses načepovali desítku Opočnu a postupně se utkají s týmy Náchoda, Trutnova, Třebochovic a z pardubické skupiny s Chocní, Poličkou a Lanškrounem. Utkání začalo plně v režii hostí, již 17 vteřin po prvním vhazování, které vyhrál v premiérovém utkání centr první útočné
Do A týmu přichází posila na pozici centra.
7.11.2022
Ve středu 16.11. se na prvním tréninku s Horses objeví nová posila, zkušený útočník Tomáš Prachař, který několik posledních sezón stravil v České Třebové. Jedná se o produktivního centra, odchovance Žďárského hokeje, který nasbíral zkušenosti nejen v první lize, ale také v řadě druholigových klubů ( Prostějov, Hradeck Králové, Kolín, Chrudim). V minulé sezóně byl souč&aacut
Všechny body pro domácí.
6.11.2022
H l i n s k o -  hlinečtí potvrdili roli favorita utkání, ale jako vždy se soupeřem z Poličky to nešlo úplně jednoduše. Dvě vyloučení na začátku první třetiny zastavilo očekávaný nástup domácích. Vedení se ujali v 11. minutě po akci, kterou založil T. Hudec a po vyhraném souboji  P.Štěpánka za brankou hostí se gólově prosadil J. Hron 1:0. V 15 minutě mohl skórovat aktivně hrající T.Grygar. Soupeř zahrozil v
V power play Kouhouti potvrdili zisk všech bodů.
4.11.2022
H l i n s k o -  v dohrávce sehráli Horses utkání s lídrem tabulky. Šnůra zranění a nemocí nebere v týmu domácích konce, v kompletní sestavě  sehráli jen první utkání sezóny. Oceňujeme, že nám vedení České Třebové vyšllo vstříc a  umožnilo utkání sehrát v náhradním termínu netradičně dnes v pátek.  Hosté se ujali vedení po 20 vteřinác
Slovan proti okleštěné sestavě Horses bodoval naplno
2.11.2022
Moravská Třebová - plný počet bodů si do tabulky připsal Slovan. Hlinečtí odjížděli k utkání v sestavě bez několika stále zraněných hráčů a další se potýkají s nemocemi. Domácí vstoupili do utkání aktivně a první tři minuty byly pro hosty těžké Vl. Saifr měl plné ruce práce. Ve 3 minutě  pálil od modré M. Machač, ale oslabení po vyloučení D.Králíčka se podařilo ubrán
Hodnocení utkání s Chrudimí
31.10.2022
Pavel Rohlík -  ,, Po čtyřech výhrách a velmi dobré hře v Litomyšli jsme hráče připravovali na těžké a důležité utkání s HC Chrudim. Chtěli jsme být aktivní a diktovat tempo hry. Bohužel se nám to, ale nedařilo. Soupeř hrál velmi jednoduše a přímočaře. Nám vázla rozehrávka a přechod do útočného pásma. Několikrát jsme během utkání změnili organizaci hry v útoku, ale výsledkem byla po
V okresním derby zvítězil soupeř nejtěsnějším rozdílem.
30.10.2022
H l i n s k o -  v derby si všechny body odvezl soupeř. Domácí hráči měli velkou motivaci, ale v porovnání s utkáním v Litomyšli  jejich hra  postrádala větší přesnost a rychlost v rozehrávce.   Hosté si v úvodní části vynutili tlak k čemuž přispělo o zbytečné byloučení již ve druhé minutě utkání. Domácí oslabení ubránili, ale tlak hostí pokračoval. Úvodn&iacut
Vezeme všechny body z Litomyšle
26.10.2022
L i t o m y š l - ve středečním utkání jsme soupeři oplatili prohru z prvního vzájemného utkání stejným poměrem branek. Hlinečtí Koně podali herně zodpovědný a obětavý výkon, který vedl k důležitému zisku všech bodů do tabulky. Horses byli od úvodu utkání aktivnějším týmem a v případě využití gólových situací nikdo by se nemohl divit, kdyby vedli o tři branky. V aktivní hře v
Hlasy po utkání v Litomyšli
26.10.2022
Hlavní trenér  mužů HC Hlinsko  Pavel Rohlík zhodnocení utkání: ,, Nejlepší první třetina v sezóně od našeho týmu. Bohužel nebyla výrazněji vyjádřena brankově. I druhá třetina se nesla ve stejném duchu. Byli jsme aktivnější a soupeře jsme přehrávali.  Až od poloviny utkání si začala Litomyšl místy vytvářet tlak. Tam nás podržel výbornými zákroky brankař Saifr. V z&aacu
Hodnocení po utkání s Chocní - trenér P. Rohlík
24.10.2022
Hlasy po utkání - hlavní trenér Pavel Rohlík -  po delší zápasové pauze jsme začali utkání s Chocní ve výborném tempu. I přesto, že soupeř šel do vedení po naší chybě, jsme diktovali tempo hry a i střelecky byli výrazně aktivnější. Ve druhé třetině jsme se prosadili i gólově. Škoda, že jsme soupeři neodskočili na více než jednu branku. Chocni se podařilo skóre srovnat. Rozhodly až penalty, ve