Muži A - prohra v Poličce může znamenat konec nadějím na play-off
30.12.2013
Polička- pokud by se hrálo na šance, výsledek by byl zřejmě jiný, ale to neplatí a v hokeji zvlášť. První třetinu měli hosté šancí na celý zápas, ale dokázali proměnit jen dvě a to brankou Volfa v 7 minutě, když mu asistoval v premiéře v této kategorii junior Lukáš Brebera (ten se ukázal ve velice dobrém světle) 0:1 a následně v 13 minutě Bláha 0:2. Druhá třetina však přinesla jiný obraz hry hosté si hned v úvodu druhé třetiny neuhlídali prostor před brankovištěm a ve 22 minutě hosté snížili brankou Šimona 1:2. V 30 minutě bylo vyrovnáno
5, ročník Matula Cupu - domácí tým vybojoval 3. místo
28.12.2013
Hlinsko - velice kvalitně obsazený turnaj pořádal domácí klub HC Hlinsko. Pátého ročníku Matula Cupu žáků 3.tříd se zúčastnily týmy HC Slavia Praha, HC ČSOB Poj. Pardubice, HC Letci Letňany Praha, Slovan Moravská Třebová a HC Rebel Havlíčkův Brod a HC Hlinsko. Domácí tým vybojoval pěkné 3. místo, když porazil HC ČSOB Pardubice 7:4. Slavii Praha 9:3, a Rebel Havlíčkův Brod 7:1 a prohrál s Letci Letňany Praha 3:6. Až v posledním utkání turnaje kdy se rozhodovalo o konečném pořadí turnaje hlinečtí podlehli Moravské Třebové 4:7 a obsadili i tak p
Mladší žáci - výhra s Litomyšlí
23.12.2013
MLADŠÍ KATEGORIE POTVRDILA VZRUSTAJÍCÍ FORMU. Bohužel v tomto utkání jsme spoojeni pouze s výsledkem, ale ne s předvedenou hrou. Postupujeme ze 4 místa.
3.třídy - turnaj v Hlinsku
23.12.2013
Starší družstvo všechna utkání vyhrálo, mladší prohrálo. Turnaj ovlivnil nepřítomnost rozhodčích, kdy je museli nahradit trenéři. 2005 HC Hlinsko-HC MT 5:4 HC Hlinsko- HC MT 2 11:5 HC Hlinsko-HC ČT 9:7 2006 HC Hlinsko-HC MT 7:9 HC Hlinsko- HC MT 2 1:5 HC Hlinsko-HC ČT 2:6
Muži A - domácí proškolili hosty v produktivitě.
18.12.2013
Chotěboř -začátek první třetiny byl v režii hostů, kteří dobývali svatyni Peška. Domácí se do 14 minuty nemohli dostat ze třetiny ale všechny šance hostí vyšli nazmar nebo je domácí gólman pochytal.Domácí prakticky z druhé šance skórovali Hospodkou v 18 minutě přidal bekhendovou střelou pod horní tyč Žemlička a 6 vteřina před sirénou na 3:0 Novotný.To byla pro hosty těžká rána a dostali se samozřejmě pod tlak domácích, kteří svižným pohybem a šikovnější přihrávkou dokázali přečíslovat obranu hostí. Úvod druhé třetiny patřil domá
1.třídy - 2x prohra, 1x výhra
16.12.2013
HC Hlinsko - HC Pardubice 2:13 HC Hlinsko - HC Chrudim 9:1 HC Hlinsko - HC Moravská Třebová 3:12
Muži - po sérii vyloučení neudrželi vedení
12.12.2013
Chrudim - v rychlém a bojovném utkání hosté neudrželi vedení a po vyloučení Bláhy a sérii vyloučení ztratili dvoubrankové vedení. Průběh utkání 0:1,0:2, 1:2.2:2,2:3,2:4, 3:4,4:4,5:4 v power play 6:4. Hosté výborně sehráli první třetinu, napadali soupeře,rychlou rozehrávkou a střelbou zatlačili soupeře do defenzívy. Skóre otevřel v přečíslení Spal, který doklepl Zadinou přihrávku za záda Amenta. V 8 minutě hosté využili za několik vteřin přesilovku Sobotka od modré mířil přesně pod horní tyč. V následujících minutách byl soupeř v těžk
Muži A - tři body v domácím utkání s Litomyšlí
9.12.2013
Hlinsko- hosté se v úvodní třetině prezentovali velkým tlakem, domácím vázla rozehrávka a rovněž hned v úvodu oslabení ve 2 a 5 minutě. To násobilo převahu hostí. V brance domácích však Malý čelil úspěšně všem pokusům hostí, sedm těžkých zákroků bylo trestuhodně mnoho, tím však domácímu týmu pomohl postupně vyrovnat hru a začít rovněž ohrožovat branku Kalouska.Domácí se častější střelbou rovněž dostali více do hry a následně vyrovnali počet zásahů gólmanů na obou stranách na 11/11 po první třetině.Druhá třetina dala základ