40. ročník Memoriálu D.Entnera vyhrál HC Tábor
30.12.2014
Hlinsko - 28.12. se v Hlinsku uskutečnil tradiční turnaj mladších žáků tentokrát 40. ročník za podpory grantu Města Hlinska. Turnaj měl silné obsazení. Systém turnaje byl takový, že hrál každý s každým. Domácím borcům se v silné konkurenci příliš nedařilo a obsadili 4. místo. V každém případě však získali cenné zkušenosti, které se pokusí zúročit v nadstavbové skupině ligy mladších žáků. Poděkování patří všem hráčům, rozhodčím a pořadatelům turnaje. Celkové pořadí týmů: 1. HC Tábor, 2. HC Chotěboř, 3. HC Jaroměř, 4. HC
Mladší žáci - těsná prohra s Chocní
22.12.2014
Na letošním posledním zápase jsme na domácí půdě přivítali mužstvo z Chocně. O vedení se přetahovala obě družstva. Hosté byli hokejovější, což nám stále chybí a zaslouženě zvítězili. Hlinecké čeká na domácí půdě VÁNOČNÍ TURNAJ a po novém roce budou bojovat ve finálové skupině o co nejlepší umístění.
Starší žáci - zakončili první část soutěže výhrou nad Chocní
20.12.2014
V sobotu 20.12.2014 proběhl poslední zápas základní části soutěže. Hlinečtí začali vlažným tempem a přesto, že byl soupeř aktivnější, stav byl po první třetině vyrovnaný 1:1. Ve 2.třetině domácí zabrali a nastříleli čtyři branky. V závěru utkání však hlinečtí opět polevili, a hosté tak ještě dokázali zdramatizovat utkání na 5:4, ale i přes veškerou snahu a odvolaní golmana již nedokázali vyrovnat.
Starší žáci - zápas plný zvratů
16.12.2014
V sobotu 13.12.2014 se hlinečtí utkali s domácí Poličkou. Celé utkání se hrálo ve svižném tempu a přineslo několik zvratů. Hlinečtí se ujali vedení již ve 2.minutě, ale domácí velmi rychle odpověděli a po 1.třetině vedli 3:1. Druhá třetina byla v režii hostí, kteří vsítili další dvě branky a stav utkání srovnali na 3:3. Ve třetí třetině se hosté opět ujali vedení, ale za stavu 3:6 podcenili situaci. V rychlém sledu totiž následovaly čtyři branky, které ukončily zápas ve prospěch domácích na konečných 7:6.
Starší žáci - v těžkém utkání zvítězili hlinečtí nad domácími Pardubicemi
9.12.2014
V sobotu 6.12.2014 sehráli hlinečtí starší žáci jedno z nejtěžších utkání v sezoně. Od první minuty se utkání odehrávalo ve vysokém tempu a bojovném nasazení obou týmů. V 1.třetině nás soupeř sice přestřílel, ale golman hostí dokázal udržet čisté konto. Ve 2.třetině, kdy se hra přelévala ze strany na stranu se domácím i hostům podařilo vstřelit po dvou brankách. Ve 3.třetině měli větší štěstí hlinečtí, kterým se v 47.minutě podařilo vstřelit rozhodující branku. Dlouhých 13. minut do konce utkání tak museli hosté odvracet šance
Mladší žáci - nestačili na domácí Pardubice
8.12.2014
Dne 6.12. jsme zavítali do malé haly pardubického zimního stadionu kde byli lepší domácí a zaslouženě zvítězili. Od vyšší porážky zachránil hosty výborný výkon brankaře.
Dorost - vítězná branka padla těsně před koncem utkání
8.12.2014
Pátek 5.12.2014 - utkání na krásném stadionu ve Světlé bylo soubojem domácích útočníků s hostujícím brankářem, ze kterého vyšel vítězně hostující Sodomka. V tomto utkání vedli hosté již 0 : 3 , ale vedení neudrželi a vítěznou branku vstřelili 4 minuty před koncem.
Dorost - utkání na domácím ledě přineslo další výhru
8.12.2014
Neděle 6.12.2014 - po jednodenním volnu hlinečtí hokejisté vstoupili do utkání aktivně a častou střelbou dostali hosty pod tlak, ale vytěžili z něj pouze jedinou branku. Utkání rozhodla druhá třetina, v poslední ještě hosté dotahovali, ale 3 body zůstali zaslouženě v Hlinsku.