Memoriál D.Entnera - bronz pro HC Hlinsko.
30.12.2016
Hlinsko - v tradičním turnaji vybojovali domácí mladší žáci bronzové medaile! V silné konkurenci podlehli Moravské Třebové 4:9, dokázali vyhrát s týmem Nového Města nad Metují 5:3 a napínavý souboj svedli o druhé místo s Olomoucí, které těsně podlehli 5:6. Hráči zaslouží pochvalu za bojovný výkon. Pořadí turnaje: 1. Slovan Moravská Třebová 2. HC Olomouc 3. HC Hlinsko 4. TJ Spartak Nové
Ročník 2008 ovládl i turnaj v Litomyšli -vezou zlato.
29.12.2016
Turnaj Litomyšl - naši hráči ročníku 2008 se po dni volna vydali na další turnaj do Litomyšle. Namlsáni vítězstvím z předchozího turnaje , bylo teď jasné, že tentokrát to nebude vůbec jednoduché. A bylo to tak, ač v nejsilnější možné sestavě to byly nervy vždy až do poslední sirény. První zápas s Moravskou Třebovou jsme začali velice svižně, po mnoha šancích, které jsme nedali na začátku zápasu, n
Na turnaji v Hronově vybojovali kluci r. 2008 1. místo!!!
28.12.2016
Hronov - naši hráči ročníku 2007 a 2008 se zúčastnili Vánočního turnaje v Hronově. Na turnaj se všichni hráči i rodiče moc těšili a turnaj se v celku vyvedl, i když jsme hned po ránu měli malé trable, kdy autobus ne a ne přijet. Nakonec jsme na turnaj dorazili 15 minut před zápasem. Hráči ročníku 2007 se umístili na 4. místě a hráči ročníku 2008 dokonce získali metu nejvyšší a to zlatou medaili.    Roční
Mladší žáci-na závěr roku výhra ve Skutči
23.12.2016
Hosté začali utkání svižně a v polovině první třetiny vedli 2:0.Jenže domácí nesložili zbraně a utkání otočili během 12 minut na 4:2.Pak se naštěstí Hlinečtí nadechli k velkému obratu,během kterého vstřelili osm branek v řadě.Trenéři přejí hráčům a rodičům klidné prožití vánočních svátků.
Vánoční bruslení pro veřejnost
21.12.2016
Muži A - Slovan rozhodl ve druhé třetině zejména v přesilovkách
21.12.2016
Hlinsko - další utkání s jedenácti hráči na střídačce. Těžké období mají nyní hlinečtí hráči, kteří se potýkají se zraněními a nemocnými navíc po Světlé s dalším z lídrů tabulky a úřadujícím přeborníkem kraje.     Slovan se po nedůrazu ve třetině domácíchve 3. minutě dostává do sandného vedení když Kobza vytá
Muži A - ve Světlé na dvě pětky a s neprůstřelným L.Černým
19.12.2016
Světlá n/S -  v prvním kole nadstavby ve skupině 1-6 zajižděli Horses do rozjeté Světlé, která v předchozím kole rozdrtila lídra tabulky Českou Třebovou 8:0. Navíc se hlinečtí potýkají s marodkou a zdravotními problémy hráčů. Ze sestavy tak zbyla družina jen 11 hráčů a 2 gólmanů L. Černý a T.Gregor, který však hlídkoval v kabině v "karanténě" s teplotou. V tomto složení jsme nemohli očekávat rovnocenn
3 + 4 třídy-výhra nad rivalem z Chrudimi
19.12.2016
S Chrudimí se nám v poslední době daří vyhrávat. V prvním utkání naši hráči předvedli dobrý výkon a po vyrovnané první a druhé třetině jsme závěr zápasu překlopili na naši stranu a zaslouženě vyhráli.