Starší žáci-drama s M.T. až do konce
17.12.2017
Utkání se Slovanem přineslo napínavý hokej až do konce.Hlinečtí v utkání pokaždé vedli a to 1:0,2:1 a 4:2.Když hosté pět minut před koncem snížili na rozdíl jedné branky bylo o drama postaráno.Při power-play hostí se necelou půl minutu před koncem M.Trögner trefil téměř přes celé hřiště do odkryté branky.Hlinečtí v tomto utkání podali velmi dobrý týmový výkon podpořený oběma brankáři
Přípravka 2008-škoda remízy
17.12.2017
Naši hráči vstoupili do posledních dvou zápasů na malém hřišti a bylo vidět, že si je chtějí naplno užít. S Pardubicemi jsme začali hrát pěkný útočný hokej, plný tvrdých osobních soubojů, někdy až na hranici faulů. Dvě třetiny jsme vedli a byli tak lepším týmem, bohužel, ve třetí třetině, soupeř srovnal na konečný stav zápasu 5:5.
Na výhře Kohoutů měl hlavní podíl jejich brankář.
17.12.2017
Česká Třebová - v prvním utkání nadstavbové části nebyli hosté v optimální sestavě. Nicméně domácí hráče značně potrápili, protože, kromě první pětiminutovky měli více ze hry. Z produktivity tentokrát však těžil domácí tým. K brankám přišli poměrně lacino Domácí šli do vedení po střele po zemi ve 3 minutě, v přesilové hře v 11 minutě vyrovnal J. Plachý, ale dom&aacu
Starší žáci-výhra s Chrudimí
11.12.2017
Po první třetině Hlinečtí vyhrávali 4:0. Domácí však nesložili zbraně a dokázali snížit na 4:3. Naštěstí se hosté včas probudili a začli opět hrát hokej. Ve třetí třetině už si pohlídali zápas a utkání dovedli do vítězného konce.
Přípravka 2008
11.12.2017
Mladší žáci-výhra v derby
11.12.2017
Stejně jako v předešlých utkáních s HC Chrudim se hrál kombinační a vyrovnaný hokej.O výsledku rozhodla větší produktivita při zakončení.
11.12.2017
V obou utkáních byl náš výkon hodně odevzdaný, nebojovný a soupeř nás přehrál ve všech herních činnostech. Oba výsledky tomu také odpovídají.
Vysoká výhra na domácím ledě.
6.12.2017
Hlinsko - utkání  začalo o 10 minut později protože se čekalo na dojíždějící hráče Ledče.  Domácí měli pomalejší začátek a v brance hostí pochytal mnoho gólovek M.Sochor. Ve druhé třetině hlinečtí  soupeře již zcela rozebrali a nastříleli 12 branek. Závěrečná třetina byla již jen v tréninkovém tempu. Zajímavostí v utkání bylo několik hattricků   střelců Hroses -  M. Havel, R.