Přípravka 2009
30.12.2018
Vážení rodiče , hráči , příznivci ledního hokeje a především fanoušci ročníku 2009. Dny ubíhají a sezona 2018 – 2019 se nám pomalu ,ale jistě dostává do druhé poloviny a právě u tohoto ročníku dochází k velké změně. V první polovině sezony jsme hráli minihokej. Hrálo se na třetině hřiště se třemi hráči na každé straně. V této části sezóny se nám
44. Memoriál D. Entnera v Hlinsku a cinklo to !
29.12.2018
H l i n s k o - 44.ročník Memoriál D.Entnera - turnaj mladších žáků. Naši mladí koníci vybojovali na kvalitně obsazeném a organizovanem turnaji v Hlinsku bronzové medaile. Všechny týmy obdržely poháry,medaile a další ceny od sponzorů Tatra,Stora Enzo.Turnaj podpořilo město Hlinsko grantem.Děkujeme. Umístění týmů: 1. SK HS Třebíč  2. HC Litomyšl  3. HC Hlinsko Horses 4. HC Břeclav Nejlepší hráči: Útočn&i
29.12.2018
Krásný úspěch malých Koníků na turnaji v Chotěboři - 1. místo
28.12.2018
C h o t ě b o ř -  tým přípravky r. 2010 HC Hlinsko Horses vybojoval na Vánočním turnaji v Chotěboři zlaté medaile. Zvítězil s týmy Chotěboře, Pelhřimova a Humpolce.
All Star game v Litomyšli s hlineckými zástupci.
28.12.2018
Litomyšl - v charitativním utkání hvězd výběrů týmů Pardubického a Královéhradeckého kraje nastoupili i hokejisté Horses. Petr Vlček a Martin Havel. V utkání za hradecký kraj nastoupil hlinecký odchovanec Michal Bureš. V trojici výběrů trenérů byl hlinecký kouč D. Schweinfurter společně s I. Čiklem z Moravské Třebové a J. Svatošem z Litomyšle. Pěkná akce kterou navštívilo ví
Junioři-výhra v derby s Chotěboří
23.12.2018
Hostům se povedlo vyhrát po dvou měsících na ledě prvního mužstva nadstavbové části.Utkání bylo vyrovnané,hosté rozhodli v samostatných nájezdech.
Bod je slabá náplast po promrhaném vedení.
19.12.2018
H l i n s k o -  domácí hráči si v posledním utkání v tomto roce pod vánoční stromeček hezký dárek nedali. Stejně jako v utkání s Litomyšlí, promarnili vysoké vedení nedůslednou hrou a nedodržením taktiky. V hokeji se nedá jen útočit ale také hrát disciplinovaně dozadu, to si budou muset uvědomit všichni hráči, protože bez toho se vyhrávat nedá. Hlinečtí začali s chůtí, již ve d
Mladší žáci-skvělá třetí třetina s Lanškrounem
17.12.2018
Zápas s Lanškrounem jsme věděli, že nebude jednoduchý a také se to potvrdilo, kdy jsme po dvou třetinách prohrávali 2:3. Ve třetí třetině se ukázala síla a charakter týmu, kdy jsme skóre otočili na naši stranu a zaslouženě vyhráli. Všichni hráči si zaslouží velikou pochvalu za skvěle odehraný zápas.  V neděli jsme hráli dohrávku v Lanškrouně, kde naši borci navázali na předchozí výkon domác&iac