Se Slovanem na domácím ledě výhra za 3 body.

5.10.2022

H l i n s k o - po dvou těsných prohrách, které se rozhodovaly vždy v power-play přivítali Horses na domácím ledě  tým Slovanu Moravská Třebová. Domácí chtěli bodovat a to se nakonec povedlo. Na těsné vedení o branku po první třetině  dokazali hosté reagovat vyrovnávací brankou, ale na další dvě slepené branky ve 28 a 29, minutě již neanšli odpověď. Hlinečtí si tak mohli do tabulky připsat plný počet bodů.

Ve 4 kole jsou zajímavé výsledky - Kohouti z České Třebové udělili debakl  chlapcům z Chrudimi 14:5 - výsledek jako v přípravce, Choceň překvapila Litomyš 6:5, utkání Lanškroun-Polička bylo odloženo.