Mladší žáci-výhra s Lanškrounem

20.9.2021

Po nevydařeném utkání z předchozího dne jsme šli do zápasu namotivováni, že jen výhra je pro nás přijatelná. Na soupeře jsme nastoupili již od první minuty a podařilo se nám v 18 minutě vstřelit úvodní branku. Bohužel se soupeři podařilo v 16 minutě vyrovnat. Hráči šli do utkání s tím že nemůžeme prohrát. Po obdržené brance jsme soupeře již k ničemu nepustili, tlačili jsme ho ale soupeřovu branku nebylo možné dobít. Ve 12 minutě se nám konečně podařilo dát druhou branku a ukončit tak první třetinu v částečné pohodě. Tlak jsme měli velký ,ale jak jsem psal nebyly jsme schopni prostřelit soupeřova golmana, který chytal výborně. Ve druhé třetině nepadla ani jedna branka a tak jsme do kabiny odcházeli s výsledkem 2:1. Třetí třetina byla také plná trápení, ne a ne dát branku.

Nakonec se nám podařilo pojistit si výsledek a v 13 minutě jsme vstřelili branku a tím si pojistili utkání.

Toto utkání bych rád zhodnotil pozitivně, ne pro to že jsme vyhráli, ale pro to že všichni pracovali jako tým.