Z České Třebové bez bodů.

4.10.2020

Č e s k á   T ř e b o v á - dobrý začátek, příliš mnoho  chyb v druhé části  a vyrovaná třetí třetina.

Domácí rozehráli utkání dobře, ale v hlinecké brance podržel spoluhráče spolehlivými zákroky P. Sodomka. Ve třetí minutě J. Plachý poslal přihrávku do jízdy R.Chvojkovi, který se rychle dostal za modrou čásru, prosadil se přes obránce a střelou k tyči otevřel skóre 0:1. V 5 minutě jsme dobře ubránili první přesilovku soupeře a hned v 7 minutě mohl skórovat M. Zdražil. To se povedlo po následném vhazování T. Hudcovi , který pohotovou střelou překonal Vlka podruhé 0:2. Ve 13 minutě se z brejku neprosadil P. Pelán. V 15 minutě zastavila gólovou šanci soupeře tyč a následně další kvalitní zákroky P. Sodomky. Hra šla z jedné strany na druhou z brejku v 18 minutě se neprosadil Hemský a vzápětí z další naopak R.Chvojka.

Ve druhé třetině přišel očekávaný nápor domácích po úpravách v sestavě, ale hlavně vlastním nedůrazem v obranném pásmu jsme o vedení rychle přišli, když soupeř vyrovnal na 2:2 v rozmezí jedné minuty hned ve 22 minutě. Snadné vyrovnání nakoplo domácí  Ve 25 minutě objel Pavlovský hlineckou obranu a bekhendovou střelou otočil skóre 3:2. Na 4:2 jsme inkasovali po propadnutí na útočné modré a na P. Sodomku jeli čtyři hráči na jednoho obránce. 5:2 v zápětí po dorážené střele před naším brankářem, kde jsme si nedokázali udělat pořádek. V 31 minutě se podařilo snížit T. Břízovi po vyšachování obrany Kohoutů a akci M. Havla s D. Homolou 5:3. Neradovali jsme se dlouho, ve 33 minutě je to opět o tři branky 6:3 - stejná chyba střela a dorážka (Polodna) po nedůrazu před brankou. 7:3  za necelou minutu.  Ve 39 minutě snížil T.Hudec po střele na brankáře Vlka, který chtěl rozehrát kotouč ale jen co jej pustitl z lapačky na led doklelpl jeT. Hudec za jeho záda 7:4.

Do závěrečné části šli hlinečtí s cílem dát co nejdříve branku a pokusit se o zvrat. Ve 43 minutě jsme však hráli oslabení po přísném vyloučení, ale v něm jsme mohli snížit po nadějném úniku P.Beneše  s D. Homolou. Ve 46 minutě snížil na 7:5 D. Králíček ale další hlinecké akce pozdržel sudí. V 51 minutě hrajeme oslabení 4 na 3. Domácí začali zkušeně kontrolovat . V 55 minutě zvýšil Hemský na koncečných 8:5. Stav se již neměnil, pojistkou bylo další vyloučení hostí v 55 minutě.

Velký dík patří hlineckému FanKlubu, který přijel podpořit náš tým. Byli jste skvělí, díky za fakt hlasitou podporu. Toho si opravdu vážíme. Příští utkání  se utkáme ve středu na domácím ledě proti týmu Světlé n/S. Tentokrát však bude bez přítomnosti diváků a fanoušků.