Z Třebechovic bez bodů.

4.12.2022

T ř e b e c h o v i c e -  na toto utkání je potřeba co nejdříve zapomenout, soupeř zaslouženě zvítězil, protože závěrečnou třetinu jsme si svými chybami pokazili sami.

Domácí měli vstup do utkání jako hrom, již v první minutě si vytvořili dvě brankové příležitosti. Brejkem v další minutě sice zahrozil J.Jílek ale svoji šanci zahodil. Domácí měli více ze hry a v  6 minutě se před brankou P. Sodomky prosadil Drašnar 1:0. V následující minutě pykal P. Fink za hru vysokou holí. Hlinečtí se v oslabení dobře bránili a postupně začali vyrovnávat hru a začaly se rodit i slibné akce. Bohužel mušku měl vychýlenou jak D.Brožek, tak z další šance O. Karásek. Velkou šanci Wolfa zlikvidoval i P. Sodomka. V 16.minutě vyrovnal stav na 1:1 z dorážky A.Brázda, který nastoupil po 2 měsících léčení se ze zranění z přípravy, asistence J. Hamák. Vzápětí mohl skóroval J.Jílek po akci s J. Hronem. Ale nedáš dostaneš, platilo jako vždy, v 18 minutě se po křídle rychlým brejkem po vyhrané buly a z vlastní třetiny prosadil Šeda 2:1.  Hlinečtí dokázali rychle vyrovnat z přesilové hry po střele M. Nepokoje od modré čáry v 19.minutě 2:2. Stejně jako v první třetině hned v úvodu tlak domácích a šance, ale P.Sodomka dokázal podržet tým pod palbou střel domácích. Ve 35 minutě šli domácí opět do vedení, když mezi kruhy volný Šeda zvýšil na 3:2. I na tuto situaci dokázali najít Horses recept ani ne za minutě vy prosadil premiérovou brankou po vyhrané buly P. Kubal 3:3. Ve 38 minutě mohli hosté jít do vedení, brejk O. Karáska zastavila horní tyč a odražený kotouč nedostal za záda Petrů v brance domácích ani T.Prachař. Vstup do závěrečné části se opět nepovedl, tentokrá v dohrávané přesilové hře z druhé třetiny si hlinečtí zkomplikovali rozehrávku za vlastní brankou tak, že o kotouč přišli a ze střely Wolfa padl odražený kotouč za záda P.Sodomky 4:3. Ale opět se ještě v téže pokračující přesilové hře podařilo vyrovnat. J. Hron naznačil střelu na gólmana a následně prudkou přihrávkou vyzval P.Štěpánka skórovat do odkryté části branky 4:4. Nedařilo se využít šance a zlomit utkání ve svůj prospěch, naopak domácí v jejich přesilové hře dokázali opět jít do vedení po střele Drašnara 5:4. Následně hlinečtí nevyužili přesilovku, ale přesto se snažili o vyrovnání, nicméně akce postrádaly plynulost a střelecké pokusy Petrů kryl. V 58. minutě domácí udeřili a brejkem v odkryté části nebráněn nikým proměnil svoji šanci Zahradník 6:4. Hostům nepomohla ani závěrečná power-play ve které domácí potvrdili výhru brankou Jušty v 60 minutě 7:4.

Hlasy po utkání:

Pavel Rohlík, hlavní trenér. ,,Do utkání jsme nastoupili v hodně zredukované sestavě. Někteří hráči zůstali z důvodu nemoci doma. Někteří hráči do utkání nastoupili, i když nebyli zcela fit. To i poznamenalo průběh utkání. Hráčům i přes prohru patří poděkování za bojovnost a odvedenou práci pro tým. Utkání rozhodla 4 inkasovaná branka v naší přesilové hře na počátku třetí třetiny. Po celé utkání jsme měli problémy s organizací hry v našem obranném pásmu. Na tom musíme do příštích utkání zapracovat.'