Mladší žáci-prohra s Poličkou

18.10.2021

V neděli 17.10.2021 jsme odjeli k dalšímu utkání proti týmu HC Polička.

Věděli jsme, že tým HC Polička patří k nejlepším celkům naší soutěže, ale nejeli jsme k soupeři s tím, že si jedeme pro prohru.

Od první minuty se hrál rychlý hokej. Musím uznat, že tým HC Polička měl převahu, ale naši hráči si vytvořili gólové šance, které jsme ale bohužel nedokázali proměnit. Proto jsme ukončili první třetinu s výsledkem 1:0 pro tým HC Polička, což byl přijatelný výsledek.

Musím říci, že druhé třetiny nám nejdou a vždy jako kdybychom, ne fyzicky, ale herně odpadli a soupeř si vybuduje gólový náskok, který nejsme schopni dotáhnout. Ve druhé třetině jsme dostali 7 gólů, na což nemůžeme být pyšní. Soupeř nás jednoznačně přehrál. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že podáme maximální výkon. Tato třetina byla z mého pohledu dobře odehraná.

Toto utkání bych nehodnotil úplně negativně, neodvedli jsme špatný výkon, ale bylo by dobré vzít si ponaučení z toho, že musíme podávat konstantní výkony celý zápas, abychom udrželi krok s nejlepšími týmy tabulky. Bez tvrdé dřiny a gólů není vítězství.