Těsné vedení po dvou třetinách domácí neudrželi.

8.9.2024

H l i n s k o - domácí nastoupili ke třetímu přípravnému utkání v neúplné sestavě se třemi juniory a jedním dorostencem. Po dvě třetiny Horses drželi se soupeřem - vítěz Krajské ligy 2023/24 krok více než dobře , ujali se vedení, dobře bránili  opět kvalitní výkon předváděl J.Sláma v brance domácích a do třetí třetiny šli s těsným vedením 3:2.Utkání se hrálo ve velice svižném tempu. Do závěrečné třetiny domácí vstupovali s dvouminutovou přesilovkou. Tu nevyužili a po chybě v rozehrávce na zadním mantinelu dovolili soupeři vyrovnat 3:3. Vyrovnávací branka hosty nakopla a v rozmezí 45 - 49 minuty otočili po dalších individuálních chybách stav na 3:6. Domácí zabrali a v 55 minutě dokázali dvěma slepenými brankami snížil na 5:6. Posledních pět minut utkání bylo bojem o vyrovnání a dvě velice slibné avšak nevyužité gólové šance. Nepomohla ani hra bez brankáře, hosté si již těsnou výhru pohlídali.