Odložené utkání v Chocni se slepenou sestavou.

27.11.2021

Choceň - k odloženému utkání jsme odjeli se slepenou sestavou, ve které chybělo ze zdravotních důvodů řada hráčů základní sestavy. Tak jako v minulých utkáních mám pomohli junioři, kteří tím získávají cenné zkušenosti.  Choceň kterou jsme v minulých sezónách běžně poráželi výrazně posílila a je v čele tabulky, tak byla samozřejmě favoritem utkání což potvrdila.

V první třetině kterou jsme nezačali dobře, se domáci ujali vedení hned v první minutě 0:1. Na branku jsme dokázali reagovat vyrovnávací brankou D. Brožka 1:1, ale neubránili jsme se dvěma hrubkám což nás stálo stav 1:3 na konci třetiny. Druhá část byla z naší strany výrazně lepší více práce měl gólman na druhé straně, ale nedokázali jsme proměnit ani vyložené šance, nedat kotouč do prázdné brány a taky smůla, když se puk směrující po brankové čáře vykutálel mimo, naopak efektivita soupeře  byla výrazná na konci třetiny stav 1:6. V závěrečné třetině jsme dokázali stáhnout vedení na stav 6:3 a poté i 8:4, nicméně Choceň měla nakonec více ze hry a proměňovala šance až na konečných 10:4

HC Spartak Choceň vs. HC Hlinsko Horses
skóre:
10 : 4
třetiny:
3:1 3:0 4:3
branky domácí:
00:48 Marek Hemský (Jakub Martinec, Samuel Rudy), 16:40 Marek Hemský (Vojtěch Faltys, Martin Novák), 19:31 Marek Hemský (Jan Krejza, Jakub Martinec), 21:59 Pavel Prachař (Lukáš Pilař), 28:59 Jan Krejz
branky hosté:
13:07 Darius Brožek (Pavel Pelán), 44:46 Tomáš Bříza, 46:11 Daniel Matýs (Martin Zdražil, Jiří Netolický), 52:55 Tomáš Cejpek (Petr Kulhánek)