V Opočně výhra, ale zbytečně jsme přišli jsme o bod.

6.12.2021

O p o č n o -  v druhé čási soutěře se ve skupině utkáme s Trutnovem, Třebechovicemi, Moravskou Třebovou, Poličkou a Opočnem. S posledně jmenovaným soupeřem jsme se dlouhá léta nepotkali a podle postavení v tabulce nechtěli soudit. V týmu Horses se v dobrém světle uvedl obránce Jaroslav Adolf,který přišel na hostování do konce sezóny z týmu České Třebové a dařilo se mu i střelecky. Dále se hattrickem prosadil Daniel Homola.

Na konci první třetiny se mohlo zdát, že je utkání prakticky rozhodnuto, protože do kabin odcházeli hosté s tříbrankovým vedení 1:4. Ale pak se začaly dít věci, domácí dokázali na začátku druhé třetiny třemi slepenými brankami vyrovnat a v 26 minutě byl stav  4:4. Hlinečtí museli reagovat a vzít si time,  výměna brankáře  nebyla možná, měli jsem jen jednoho... a tak se začínalo opět od nuly a na konci 36 mintuy to bylo opět o 3 branky 4:7  ale v 37 domácí opět snížili na 5:7. Když domácí na začátku třetí třetiny využili přesilovku a střelou po ledě snížili na 6:7 bylo zaděláno na nervák. Při signalizovaném vyloučení hostí aktivní domácí vyrovnali n a 7:7 na začátku 53 minuty.  Hlinečtí nevyužili další šance, které si do konce třetiny vytvořili. V pětiminutovém prodloužení branka nepadla. V nájezdech však P.Sodomka nepustil za záda ani jeden z nájezdů Baronů a tak vítězný nájezd proměnil T.Bříza a rozhodl o dvou bodech do tabulky pro hlinecký tým.