Zlepšený výkon bohužel až v závěru utkání na soupeře nestačil.

15.12.2021

H l i n s k o -  od začátku utkání se hlineckému týmu nedařilo dostat do herní pohody, nefungovalo bruslení, všechny přihrávky přeskakovaly čepele, rozehrávka tvrvala příliš dlouho a soupeř toho dokonale využíval, protože měl lepší pohyb, rychlejší a přesnější rozehrávku a vše stíhal. V každé třetině přidal branku a tak bylo samozřejmě zaděláno na pořádný problém. Hlinečtí nevyužili ani tři přesilové hry v druhé části vytěžili jen dvě nastřelené tyče a nervozita svazovala ruce. Tlak na bránu soupeře byl bezzubý. Následně přišly kompenzace vyloučených a trestnou lavici třikrát zahřívali naopak domácí, ale soupeři nedovolili  skórovat.  Branka na 0:3 ve 42. minutě . Ve 46 další nastřelená tyč při dobývání branky Orlů. Teprve ve 49 minutě se po závaru před brankou soupeře prosadil Chvojka 1:3. Další oslabení domácích ve 49 minutě a utkání se blížilo ke ke konci. Domácí se rozhodli pro dlouhou power-play 3 minuty před koncem ve snaze vyrovnat - v čase 59:13 snížil na 2:3 opět Chvojka po spolupráci s Brožkem a Š.Lenochem. Času opravdu moc nezbývalo, ale ještě šance byla po vyhrané buly ale střela šla vedle tyče. 1 vteřinu před koncem se soupeři  podařilo dostat kotouč do prázdné hlinecké branky a rozhodnout po zásluze výhře pro své barvy.