Z Trutnova bez bodů.

19.12.2021

T r u t n o v - ani v dalším utkání s týmy Královéhradeckého kraje se nám nedařilo a nedaří se zejména v obranné činnosti celé pětice hráčů. V utkání jsme se ujali vedení pak stále dotahovali až na 6:5 a v power play inkasovali do prázdné branky.

Již p 23 vteřinách jsme na ledě ještě vloni duholigového Trutnova vedli po rychlé akci zakončené přesnou střelou T.Břízy  nad rameno Jeschkeho 0:1. V 6 minutě vyrovnal Smékal a při vyloučení Benešev 11. domácí využili početní výhodu a otočili stav na 2:1. Bohužel ještě v té samé minutě fauloval ujíždějícího protihráče Š. Lenoch a nařízené trestné střílení Krsek proměnil 3:1. Hlinečtí nevzdávali a do konce třetiny srovanli stav na 3:3 hráči prvního útoku Bříza s Homolou. Na začátku druhé třetiny jsme měli opět výborný vstup 5 minut  drtili v defenzívě domácí hráče, ale z náporu nebylo nic než spálené gólové  šance a  nastřelená horní tyč Jeschkeho brány! V druhé polovině náš tlak ustal a domácí se opět dostali do hry, po vyloučení, které jsme ubránili, ale v 37 po nevyhozeném kotouči s obranného pásme se domácí opět ujali vedení brankou Oppelta. I začátek záverečné třetiny se hostům povedl při signalizovaném faulu trutnovského hráče zamkla šestice hlineckých hráčů domácí před brankou a ve 42 minutě Homola po přihrávce Cejpka zametl pohotově kotouč do branky 4:4. Ve 48 minutě 2x zasahoval hlinecký gólman Sodomka při šancích domácích. Ve 49 a 52 nás dvě hrubky v stály následných hodně sil protože domácí odskočili o dvě branky 5:4, 6:4 a nastalo opět dobývání trutnovské branky. To se povedlo 7 minut před koncem a Homola snížil na 6:5. V 56 měl šanci Beneš ale Jechke chytil. Hlinečtí zkusili ještě závěrečnou power-play ale tu zmařil 40 vteřin před konce Šimoníček, který se s kotoučem prokličkoval z pásma a do prázdné branky potvrdil výhru domácích 7:5.