O vánoční přestávce se hrál tradiční turnaj Memoriál D.Entnera
28.12.2022
H l i n s k o - tradiční turnaj mladších žáků Memoriál Dušana Entnera se hraje na hlineckém zimáčku již 48 let. Vystřídalo se na něm mnoho celků z různých měst se kterými se hlinečtí hráči nesetkávají v jejich soutěž. Tentokrát "Koníci" přívítali celky z daleké Orlové, Neratovic a Velkého Meziříčí. Pohár vítězů si odvezli hráči Orlové, kteří ve všech utkán&iac
Bruslení pro veřejnost o vánočních svátcích.
20.12.2022
V utkání s Opočnem vychytal T. Vlk výhru s  nulou.
18.12.2022
V utkání s Opočnem vychytal T. Vlk výhru s nulou.
H l i n s k o - v posledním utkání v tomto roce se Horses utkali s Barony z Opočna. První nulu v dresu domácích vychytal T. Vlk. Prakticky od první minuty bylo utkání v režii domácích. V 6 minutě otevřel skóre překvapivou střelou z modré čáry a z úhlu M. Nepokoj, který se trefil přesně k tyči. Domácí si vytvářeli řadu šanci, ale gólman hostí A. Lequin byl v řadě slibných akcí velkou překážkou. V 10 minut
O výhře v Náchodě rozhodlo prodloužení.
16.12.2022
N á c h o d - v předehrávce posledního kola před vánočními svátky zajížděli Horses ve sněhové nepohodě až k polským hranicím do Náchoda. Utkání začalo ze strany hlineckých velice aktivně, do 12 minuty se hrálo prakticky na jednu branku. Ve 13 minutě nevyužil brejk přes celé kluziště Štěpánek. Hosté ve snaze aktivního hokeje faulovali a v 15 a 17 minutě čelili dvěma přesilovkám domácích, ve kterých sice
Z Poličky se třemi body.
14.12.2022
P o l i č k a -  povinná výhra v Poličce nebyla vůbec jednoduchá, obrat v utkání zařídil dvěma brankami Tomáš Prachař.     ,,Chtěli jsme se v utkání prezentovat aktivní hrou. To se nám zpočátku dařilo. Bohužel se nám naše šance nepodařilo proměnit. Od 2. třetiny domácí přidali a místy jsme byli pod velkým tlakem. Zbytečně jsme se zbavovali kotouče a nedrželi nastavený systém. Inkasovali jsme branku a na&sca
Mladí koníci vyrazili do  hor.
12.12.2022
Mladí koníci vyrazili do hor.
P e c pod S n ě ž k o u - na lyžarský zájezd do Krkonoš vyrazila skupina našich žáků HC Hlinsko Horses společně s trenéry klubu. Útočiště nalezli v Penzionu Javor ,hlinečákům dobře známá adresa, kde se o provoz stará hlinecký rodák a lyžař Patrik Šíla . Trochu jiná příprava a zpestření dlouhé sezóny se našim borcům určitě zamlouvá.
Bruslení pro školy a školky.
12.12.2022
Klub HC Horses Hlinsko jako každoročně připravil pro školy a školky jedinečnou výuku brusleni. Během navazujících lekci si děti osvojí pohyb na ledě, zdokonalí rovnováhu a držení těla, vytvoří pozitivní vztah k brusleni a to vše zábavnou formou. Lekce jsou vedeny šéftrenérem klubu a pomocníky z řad vyučujících. Každý nadaný bruslař muže své dovednosti dále rozvíjet v týmu ZÁKLADNA  HC Hlinsko,
Trutnov  si výhru pohlídal
11.12.2022
Trutnov si výhru pohlídal
H l i n s k o -  domácí se již ve třetím utkání potýkají s produktivitou. Trutnov získal ve druhé třetině vedení o tři branky a i přes velkou snahu se domácím vyrovnání nepodařilo. Již ve druhé minutě si Trutnov vytvořil brankovou příležitost, ale Vl. Saifr bezvadně kryl, domácí mohli naopak skórovat v 7 minutě po akci Jílka s Kubalem a Štěpánkem. V 10 minutě pálil mezi kruhy na branku Pluháčka O. Kar&aacu