V republikové soutěži Díky trenére je Robin Kopřiva v semifinále.

22.6.2023

Hokejový trenér klubu HC Horses Hlinsko Robin Kopřiva se dostal mezi dvanáctku semifinalistů soutěže Díky, trenére 2023. V letošním ročníku bylo přihlášeno 1 007 trenérů mládeže z celé České republiky z nejrůznějších sportů. Do soutěže přihlásil jednoho z nejoblíbenějších hlineckých trenérů tým ročníku 2011, kterému dělá Robin Kopřiva hlavního trenéra více než šest let. Celorepublikové finále soutěže se bude konat 4. listopadu v Praze.

Odborná porota soutěže Díky, trenére vybrala do semifinále trenéry s nejvíce inspirativními a nejsilnějšími příběhy. „Za celou porotu bych rád vyjádřil poděkování všem nominovaným, protože odvádí neskutečnou práci. Podporují v dětech to nejlepší a vedou je ke zdraví a fair-play. Doufáme, že poděkování od jejich svěřenců jim dodá sílu a nadšení nadále motivovat děti ke sportu a pohybu,“ uvedl zakladatel akce Díky, trenére Petr Rydl na webu dikytrenere.cz.

Cílem akce Díky, trenére je vyjádřit vděk a podporu těm, kteří výrazně přispívají k rozvoji sportovních dovedností u mládeže. Právě trenéři mládeže jsou totiž ti, kteří v dětech formují lásku k pohybu, sportu a zdravému životnímu stylu. Do života v nich budují kolektivního ducha, učí je fair-play a pěstují v nich smysl pro povinnost. Práci s dětmi věnují velkou část svého volného času a mnohdy s nízkým či žádným finančním ohodnocením. Vše dělají z lásky ke svému sportu a dětem.

Semifinalisté Díky, trenére 2023:

Tomáš Binter, lezectví, Lezecká asociace nezávislých odborníků
Petr Bordovský, zápas, SK Tichá
Marcela Dokoupilová, baseball, Vlaštovky
Sadská Anita Ešpandrová, atletika, TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
Libor Forch, hokej, VHK ROBE Vsetín
Ladislav Homola, rugby, Rugby Club Přelouč
Robin Kopřiva, hokej, HC Hlinsko
Karolína Machalová, gymnastika, TJ Sokol Frýdek-Místek
Eliška Mačudová, fotbal, Tělovýchovná jednota Sokol Mrákov
Pavel Petřík, biatlon, B. C. M. Krušné hory
Jan Sedmík, basketbal, SK Renocar Podolí
Eva Voborníková, orientační běh, SK Chotěboř

Právě se děje

Odborná stáž na Slovensku

29. 02. 2024

V termínu 25. a 26. 2. byla absolvovaná stáž v klubu Barani Banská Bystrica. Slovenský klub se pyšní velmi dobrou organizací a výchovou mládeže v regionu. Poznatky prezentoval šeftrenér klubu braňo Bendik a majitel Michal Handzuš. Horses se pokusi načerpané informace aplikovat v našem oddílu.

Naše cesta do semifinále končí - stav série 0:2 pro Slovan.

28. 02. 2024

M o r a v s k á  T ř e b o v á -  hlinečtí jeli k utkání s cílem vrátit čtvrtfinálovou sérii zpět do Hlinska. To se nepodařilo a cesta do semifinále rychle skončila. Utkání bylo rozehrané velice dobře, stav po první třetině 1:2 pro Horses, ale již první branka soupeře padla po neodpískaném ofsajdu na modré čáře. Ani 4 rozhodčí nestihnou být na místě. O osudu utkání rozhodla druhá třetina a vylo

PLAY OFF - STAV SÉRIE 0:1

26. 02. 2024

H l i n s k o -  před utkáním proběhl za krásné divácké návštěvy (568 fanoušků) krátký slavnostní ceremoniál -Pocta hlineckým hokejovým legendám a vystavení dresů hráčů v hlinecké hale. Utkání samotné přineslo velice kvalitní hokej a boj o každý metr ledu, bohužel se šťastným koncem pro hosty, když domácí Horses nedokázali v power-play vyrovnal a hosté pečetili vý

POCTA HOKEJOVÝM LEGENDÁM - KLUB VZDAL HOLD SVÝM HRÁČŮM.

26. 02. 2024

H L I N S K O - při příležitosti čtvrtfinálového utkání nejvyšší krajské ligové soutěže uspořádalo vedení klubu slavnostní vyhlášení hokejových legend, symbolické vyvěšení dresů s jejich jmény v hale a osobní předání památečního dresu účastníkům tohoto ceremoniálu. Moderování celé akce se ujal předseda klubu Radek Chlada a dresy účastníkům za p

PLAY OFF - Pár hodin před utkáním jak to vidí obránce Milan Machač?

25. 02. 2024

Dnes vás ve čtvrtfinále Vás čeká Slovan Moravská Třebová, silný soupeř s gólmanem Peksou, který má i extraligové zkušenosti a také s lídry v bodování celé soutěže Augustinem a Paličkou. Jak se na tento souboj těšíš?Na souboj se těším. Slovan Moravská Třebová je velmi kvalitní soupeř, který předvedl, že v letošní sezóně bude opět patřit k favoritům soutěže. Takže očeká

Rozhovor s obráncem Janem Olivou před play-off.

25. 02. 2024

Čtvrtfinále PLAY OFF  začíná již dnes. Několik otázek jsme položili obránci  Honzovi Olivovi, který působí v týmu v první sezónu a hned i když očekávaně se stal jedním z pilířů hlinecké obrany.  Ve čtvrtfinále Vás čeká  Slovan Moravská Třebová, ta má v týmu dva obávané střelce celé ligy Augustina s Paličkou. Co od takového soupeře a hráčů čekáš?

PLAYOFFS - 5 otázek pro Martina Havla

24. 02. 2024

Ve čtvrtfinále Vás čeká  Slovan Moravská Třebová, ten má ve svém kádru lídry v bodování celé soutěže. Co od takového soupeře čekáš?Očekávám rychlý a tvrdý hokej, Slovan má ve svém kádru skvělé hráče, kteří jsou lídry v bodování soutěže. Musíme být dobře připraveni a hrát naši hru, abychom mohli dosáhnout úspěchu proti takovému siln&

PLAYOFFS - 5 OTÁZEK PRO TOMÁŠE BŘÍZU

24. 02. 2024

Ve čtvrtfinále Vás čeká silný Slovan Moravská Třebová, který má ve svém kádru lídry v bodování celé soutěže. Co od takového soupeře čekáš?Od Moravské Třebové čekám určitě tvrdý a útočně laděný hokej. Mají dost hráčů ve špičce kanadského bodování, takže se musíme vyvarovat zbytečných chyb v obranném pásmu a využít každou naší

PLAYOFFS - JAK TO VIDÍ HLAVNÍ TRENÉR LUKÁŠ KUNZ?

24. 02. 2024

PLAY- OFF očekávaný vrchol sezóny 1. krajské ligy mužů Královéhradeckého a Pardubického kraje je tu. Začne již tuto neděli 25.2.  K rozhovoru jsme pozvali hlavního trenéra A týmu Lukáše Kunze. Jak bys zhodnotil dlouhodobou základní část? 17 týmů, nový systém soutěže.... jaký byl cíl? Základní část hodnotím kladně, od samého začátku jsme se pohybovali na nejvyšších př

[1957] => Array
            [id] => 1957