Muži A - v okresním derby zvítězilli domácí.

9.1.2017

Chrudim  - V derby se utkaly celky , které měly shodně 30 bodů na 5 a 6 místě tabulky. Začátek zápasu se nesl ve vysokém tempu domácích, kteří hýříli pohybem. Mezi 1 až 3 minutou musel L. Saifr čelit několika gólovým situacím se kterými si však bravurně poradil. Ve 4 minutě si hlinečtí dokázali vypracovat šanci, kdy J. Hron v protiútoku dva na jednoho hledal přihrávkou L. Breberu, ten však v gólovém zakončením mířil nad horní tyč. Když už hlinečtí srovnávali hru, zastavila je dvě vyloučení  v 9 a následně ve 13 minutě a tak se hra odvíjela především před hlineckým brankářem z nichž však Chrudim nedokázala nic vytěžit. Nicméně po  v 15 minutě Karásek dokázal po vyhraném souboji u mantinelu přihrát volnému Polákovi před brankou a ten otevřel skóre 1:0.

Ve druhé části domácí opět začali tlakem. Ale hlinečtí oproti první třetině přidali na pohybu a bylo to znát. Ve 24 minutě se však opět vyznamenal L. Saifr , který vychytal trio Dobiáš-Plach-Novák. 27 minuta přinesla první přesilovku hostí po sekeře J.Poláka na Š. Zídka. Z přesilovky hosté branku nevytěžili šancí zaváněla jen střela L. Kunze od modré. Ve 30 minutě však opět putoval na trestnou lavici hlinecký hráč a tentokrát byli domácí úspěšní, když Novák přesně přihrál Plchovi, který zakončoval před brankovištěm 2:0. Hsoté odpověděli protiútokem a pokusy L. Brebery a L. Kunze. Zvýšená aktivita se vyplatila a v dalším střídání vybojoval na zadním mantinelu v souboji D. Králíček a Z. Tulis dostal puk za záda Cvrčka na druhý pokus tenisovým úderem ze vzduchu 2:1. Hra se více otevřela a šance byly na obou stranách. Více štěstí měli domácí ve 34 minutě zvýšil Novák na 3:1. Ve 39 minutě mohl snížit R.Chvojka po akci s L. Breberou, ale se střelou po zemi mezi betony si Cvrček poradil.

Třetí třetina přinesla branku hned po minutě hry, když od modré pálil Saidler a Plch dorážel 4:1. Hosté měli šanci na snížení ve 45 minutě po akci L.Brebery a Z. Tulise, následovala přesilovka ve 46 minutě, ale domácí dobře bránili. Zvýšená aktivita hostí nutila domácí faulovat, ale bohužel likvodační zákrok předvedl Haltuch na Š Zídka, který se rozjel již z dálky s jasným cílem -  Zídek nedohrál. 2 minutový trest na podražení byl hodně mírný....
V 54 minutě po hrubce Dobiáše ujel do brejku J. Plachý a ten se nemýlil, poslal puk do šibenice 4:2. V 57 minutě hosté v přesilovce zkusili po vyhrané buly odvolat brankáře a v šesti vstřelit kontaktní branku, to se nepodařilo, navíc byl ve 58 minutě vyloučen L. Kunz po sporném zákroky, kdy mu hráč v leže držel hůl a pykat šel hlinecký hráč. Oslabení však hosté odehráli pozorně, ještě se k pokusu a protiútoku dostal R. Sobotka, ale puk skončil v Cvrčkově lapačce.

Právě se děje

Puky pomáhají - dnes jsme převzali odměnu z Kauflandu.

18. 04. 2024

V celostátní akci Kauflandu - Puky pomáhají příznivci hokeje podpořili HC Hlinsko tak,že je vyzdvihli na stupně vítězů.3 místo je super na to, že nákupy v Kauflandu jsou pro hlinečáky a příznivce dost daleko - o to víc si toho vážíme. Kauflandu a všem kdo vhodili puky pro nás děkujeme za podporu. Pro naši mládež bude v hodnotě 25 000,-  zajištěn nákup zdravé výživy pro spotovce. Šek za přítomnosti vedení klu

LETNÍ KEMP HORSES NA LEDĚ SRPEN - 26.8.-1.9. 2024

02. 04. 2024

Pro ročníky: 2008/2009/2010/2011/2012/2013/2014/2015/2016/ 2017/2018 Na základě zájmu většiny rodičů o celodenní kemp s vyzvednutím dětí v odpoledních hodinách jsme připravili kompletní nabídku více méně jako příměstský tábor. Veškerý program je organizován pod celodenním dohledem trenérů a po odpovídajících věkových skupinách. Kemp je organizován bez přespání. Pro všechny

Hlinsko připravuje výstavbu nové klubovny na zimním stadionu, dojde také k opravě opláštění

24. 03. 2024

Zimní stadion v Olšinkách čeká v letošním roce rozsáhlejší oprava vnějšího opláštění, kdy dojde ke kompletní výměně boční stěny od parku, v plánu je také oprava netěsností střechy. Zároveň město Hlinsko aktivně připravuje výstavbu nového zázemí pro hlinecké hokejisty a veřejnost, vzniknout by mělo u hlavního vstupu uvnitř sportoviště.  „Opravu budovy zimního stadion

Sezónu ukončili i junioři -2.místo za HC Poděbrady.

23. 03. 2024

H l i n s k o -  sezónu 2023/24 ukončila tento týden také hlinecká juniorka pod vedením trenérů R.Břízy a M. Brebery. V sobotním utkání zvítězila 5:1 s Kutnou Horou. V tabulce skupiny 22 regionální ligy obsadila 2.místo za HC Poděbrady. Na třetím místě se umístila Lokomotiva Č.Třebová a na čtvrtém Sršni Kutná Hora.  V posledním utkání sezony měli domácí raketový vstup do utká

V posledním utkání sezony výhra na Slovanu M. Třebová

20. 03. 2024

M o r a v s k á T ř e b o v á - v posledním utkání sezony zajížděli dorostenci Horses do M. Třebové, kde zvítězili 1:3. Družina hráčů  pod vedením  trenérů L. Kunze a T.Tichého neztratila ani bod a v tabulce obsadila 1.místo. # Tým Z V VP PP P Skóre B 1 HC Hlinsko 8 8 0 0 0 42:23:00 24 2 HC Spartak Choceň 7 5 0 0 2 37:17:00 15 3 Slovan Morav.Třebová 7 2 1 0 4 26:25:00 8 4 SK Sršni Kutná Hor

Starší žáci po roce opět první

16. 03. 2024

Přímý souboj o první místo v tabulce pro hlinecké koníky vyšel vítezně.

Další první místo - tentokrát Dorost

Bez jediné prohry ovládají dorostenci svoji skupinu a před posledním utkáním v Moravské Třebové maji zajištěno prvni místo.

Vyrovnané utkání s Kutnou Horou dorostenci dotáhli do vítězného konce.

11. 03. 2024

Dorostenci si udržují první místo ve skupině 29 a potvrdili to také v sobotním utkání se Sršni.

Matyas Myška nastřílel v Chocni sedm branek

10. 03. 2024

Mladší žáci sehrali za vikend dvě utkání a obě vítězně. Na Hlineckém ledě si poradili s Lanškrounem a dnes rozstříleli Choceň.

A tým zakončil sezónu v utkání s fanoušky.

09. 03. 2024

V pátek vyjeli na  svůj poslední " trénink"  v této sezoně hráčl A týmu a společně si užili led v přátelském utkání s fanoušky.