Desetiletí hokejisté si zahrají turnaje pod otevřeným nebem
23.12.2021
Desetiletí hokejisté Hlinska si zahrají turnaje pod otevřeným nebem Pod názvem „Mini Winter Cup – Memoriál Tamira Wintersteina“ uspořádá Český hokej pro hráče ročníku 2011 seriál turnajů v minihokeji pod otevřeným nebem. Malí hokejisté v nich dostanou příležitost vyzkoušet si prostředí, v němž začínali slavní předchůdci a zahrát si podle modelu zámořských Winter Classic. Základní kola &bd
Vánoční program - Koníci vyráží na vánoční turnaje!
21.12.2021
Vánoční svátky znamenají přestávku v mistrovských soutěžích, ale to neznamená odpočinek pro hokejisty. Kdy jindy využít tento čas kromě tréninků a  změřit síly s jinými kluby v České republice než o Vánocích. Program mládežnických turnajů HC Hlinsko: Přípravka ročník 2013 -  Vánoční turnaj 27.12. v OPOČNĚ -  Náchod, Hlinsko Opočno A, Opočno B, Kolín, Jaroměř, Mountfield HK,  Př&ia
Z Trutnova bez bodů.
19.12.2021
T r u t n o v - ani v dalším utkání s týmy Královéhradeckého kraje se nám nedařilo a nedaří se zejména v obranné činnosti celé pětice hráčů. V utkání jsme se ujali vedení pak stále dotahovali až na 6:5 a v power play inkasovali do prázdné branky. Již p 23 vteřinách jsme na ledě ještě vloni duholigového Trutnova vedli po rychlé akci zakončené přesnou střelou T.Břízy  nad rameno Jeschkeho 0:1. V 6
Zlepšený výkon bohužel až v závěru utkání na soupeře nestačil.
15.12.2021
H l i n s k o -  od začátku utkání se hlineckému týmu nedařilo dostat do herní pohody, nefungovalo bruslení, všechny přihrávky přeskakovaly čepele, rozehrávka tvrvala příliš dlouho a soupeř toho dokonale využíval, protože měl lepší pohyb, rychlejší a přesnější rozehrávku a vše stíhal. V každé třetině přidal branku a tak bylo samozřejmě zaděláno na pořádný problém. Hlinečtí ne
Mladší žáci-brankostroj proti Skutči
13.12.2021
V sobotu 11.12.2021 jsme nastoupili k prvnímu utkání proti týmu HC Skuteč v tabulce o umístění ve skupině. První třetina nebyla herně ničím vyjímečná. Hráli jsme „rybník“, nijak jinak se náš výkon hodnotit nedá. Jak se dalo očekávat, každý si chtěl dát branku, byť jsme klukům před zápasem jasně zdůraznili, aby si zkoušeli různé herní kombinace. Od druhé třetiny se náš v&y
Mladší žáci-výhra nad Chrudimí
13.12.2021
Před začátkem utkání jsme v kabině na kluky a Nikolu jasně apelovali, že nechceme vidět to co jsme předváděli předchozí den v utkání proti Skutči. Kupodivu si vše co jsme řekli, uvědomili všichni hráči a od první minuty jsme hráli koukatelný hokej. Nahrávky, založení útoku, důraz při napadání, aktivní hra s pukem, žádné zbytečné vyhazování. Soupeře hodně podržel jejich golman. Věřím,
Junioří-Prohra s Pelhřimovem
13.12.2021
Do utkání vstoupili domácí s respektem k soupeři,se kterým v této sezoně ještě nebodovali a dvakrát vysoko prohráli.Hlinečtí drželi se soupeřem krok a k vidění byly pěkné akce na obou stranách.Po dvou vyrovnaných třetinách se ukázala větší hokejovost a fyzická vyspělost soupeře,který strhnul vítězství na svoji stranu. Toto bylo poslední utkání v tomto kalendářním roce.
Vyrované utkání po základním čase rozhodlo až prodloužení.
12.12.2021
H l i n s k o -  v utkání dvou týmů z čela tabulky skupiny B rozhodli hosté až v nastaveném čase. V utkání se střelecky prosadil třebechovický útočník Jan Jušta se 4 brankami a hlinecktý Tomáš Bříza čitým hattrickem. Na obou stranách vynikaly výkony gólmanů. Na hlinecké střídačce chyběli vzhledem k marodce M. Havel, D. Homola a J. Adolf  , dlouhodobé zranění léčíT. Hudec. V prních minut&aac