Výhru z Hlinska si odvezl soupeř.

25.9.2024

H l i n s k o -  v posledním přípravném utkání se ujali vedení hosté v 9. minutě po ztrátě kotouče v rozehrávce a chybu potrestal Dostál střelou z kruhů 0:1. Horses si následně vytvořili řadu šancí, ale vyrovnat dokázali až v poslední minutě první třetiny brankou Rohlíka po asistenci Havla 1:1. Ve druhé třetině se domácí v 25 minutě ujali vedení 2:1,  při vlastním oslabení se do přečíslení dostal Burda s Kubíčkem, který nabídnutou šanci dokázal využít. O minutu později mohlo soupeř vyrovnat, ale Kraus v brance domácích kryl tři šance hostí. Rychlé tempo utkání pokračovalo a ve 24 minutě se opět radovali domácí po tlaku v pásmu soupeře skóroval Havel po přihrávce Karáska 3:1.  Litomyšl dokázala rychle zareagovat  v 26 minutě snížil na 3:2 A.Pulpán. Hra soupeře po celé utkání směřovala k rychlým brejkům a ten se povedl rychlému Hlaváčkovi ve 32.minutě bylo vyrovnáno 3:3. Ve 42 minutě zlikvidoval gólovou situaci Vlk v brance soupeře. Hosté pokračovali v rychlých akcích a ve 48 minutě se podruhé v utkání ujali vedení 3:4 Dostál (Švec). Domácí zvýšili aktivitu a vyrovnání viselo ve vzduchu, ale bohužel proti byl Vlk. V 50 minutě naopak rozezněl tyčku domácích Fúzik.  Domácí se chystali k power-play, ale soupeř využil  svoji šanci dříve než k tomu došlo - v 59 minutě zvýšil na 3:5 Hlaváček a zlikvidoval tak šanci domácích na vyrovnání.

Hlasy po utkání : L. Kunz - hrál se rychlý hokej s kvalitním soupeřem. Náš výkon nebyl optimální,  za chyby jsme zaplatili , těch se musíme v soutěži  vyvarovat. V utkání získávali zkušenosti tři junioři.

Právě se děje

25. 09. 2024

H l i n s k o -  v posledním přípravném utkání se ujali vedení hosté v 9. minutě po ztrátě kotouče v rozehrávce a chybu potrestal Dostál střelou z kruhů 0:1. Horses si následně vytvořili řadu šancí, ale vyrovnat dokázali až v poslední minutě první třetiny brankou Rohlíka po asistenci Havla 1:1. Ve druhé třetině se domácí v 25 minutě ujali vedení 2:1,  při vlastním oslabení se do přečíslení dost

PUKY POMÁHAJÍ - HLASUJTE PRO MLÁDEŽ HLINSKA

24. 09. 2024

Zabojujte s námi, hlasujte pro HC Hlinsko na níže uvedeném odkazu a pomozte nám svým hlasem vyhrát v soutěži o hodnotné ceny pro naši hlineckou hokejovou mládež.   Hokejový klub HC Hlinsko Horses je letos zařazen mezi 38 klubů, v jejichž městech nenaleznete prodejnu Kaufland. Hlasování tak letos pro nás probíhá spravedlivějším systémem on-line. Hlasovat můžete z jedné IP adresy jednou denně, soutěž potrvá do 5. listopadu 2024.

Akce TÝDEN HOKEJE přivedla na stadion pěknou řádku dětí.

23. 09. 2024

Hlinsko – na hlineckém zimáku v Olšinkách se v pondělí 23.9. konala již po jedenácté úspěšná náborová akce Pojď hrát hokej. V rámci celorepublikové akce a mediální kampaně „Týden hokeje“ a v těsné spolupráci s ČSLH Praha přivedla tato akce na ledovou plochu v Hlinsku 39 dětí ve věku od 4 do 8 let . Na hlinecku je hokej tradičním sportem mládežnická základna dává d

Doma se Horses v přípravě s Chocní střelecky dařilo.

15. 09. 2024

H l i n s k o - také v druhém utkání s týmem Spartaku se domácím podařilo zvítězit i když soupeř přijel v již mnohem silnější sestavě než v prvním utkání. Tentokrát v brance hostí nastoupil M. Hanák, který v minulé sezóně hájil barvy Hlinska. Za Horses nastoupil po nemoci v prvním utkání Adam Novotný, který posílil naše řady a také Šimon Malenovský, který doplnil &uacut

Náborová akce Týden hokeje v Hlinsku 23. září od 17:00 hod.

12. 09. 2024

Přijďte s dětmi na náborovou akci Týden hokeje a užijte si spoustu hokejové zábavy. V pondělí 23. září 2024  od 17:00 hodin budou mít všechny děti od 4 do 8 let bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou nebo hokejistkou. HC Hlinsko pořádá ve spolupráci s Českým hokejem v  na hlineckém zimním stadionu v rámci Týdne hokeje náborovou akci. Kromě zá

Shrnutí přípravy- Junioři

11. 09. 2024

Nejstarší mládežnická kategorie,mužstvo juniorů se začala na novou sezonu připravovat v květnu a červnu na zimním stadionu a jeho přilehlém okolí.Tréninky probíhaly v úterý a ve čtvrtek a jejich cílem bylo získat lepší obratnost a fyzickou kondici.   Po červencovém volnu začala finální fáze přípravy od poloviny srpna,nejdříve na suchu a od 26.8.na ledě v rámci kempu HC Hlinsko. Tréninky byly každ&y

V odvetě s Skláři ze Světlé n/S domácí Horses nedovolili soupeři skórovat.

H l i n s k o - v odvetě s týmem Světlé nad Sázavou se domácí představili v širší i když stále ještě ne kompletní sestavě a tak dostali další šanci získávat zkušenosti hlinečtí mladíci. V prvním utkání za A tým, kromě juniorů V. Kudláčka, A.Břízy, T. Kavalíra a O.Procházky dostal příležitost dorostenec Š. Tichý. Na domácím ledě  také poprvé

Ze Světlé výhru nevezeme.

04. 09. 2024

S v ě t l á n/S- -  ve druhém přípravném utkání se v úzké sestavě doplněné juniory nepodařilo uhrát přijatelný výsledek.

V přípravě padlo 12 branek do sítě domácích.

01. 09. 2024

C h o c e ň -  k prvnímu utkání zajížděli Horses do Chocně v téměř kompletní sestavě. V utkání padl tucet branek do sítě domácích. Hlinecký celek doznal oproti přechozí sezóně velkých změn. Z týmu  odešlo celkem 9 hráčů , vedení klubu společně s trenéry se rozhodlo do týmu zařadit mladší hráče s kvalitním herním  potencionálem, mladé hráče  z místn&

Systém soutěže krajské ligy mužů 2024/25 se vrací zpět, první část se odehraje samostatně v krajích.

29. 07. 2024

Krajská liga mužů Pardubického a Královéhradeckého kraje se po hlasování na aktivu klubů vrací k modelu, kdy se první část soutěže odehraje v každém kraji samostatně. Rozhodly o tom hlasy týmů hradeckého kraje společně s jedním týdem  z pardubického kraje. Jaký je tedy systém? Základní část se  odehraje dvoukolově každý s každým, tedy 12 utkání ve skupině P (Pardubický kraj), které